Wyk. prac remont. w zakr. robót elekt. i świad. usług pog. techn. w zakr. robót elekt. w zasobach adm. przez ZGN Praga-Płd. m. st. Wa-wy w roku 2021-22 na ter. AN6, roboty pod. do um. 186/18/NZ/GN/PS
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00159600
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00159600/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-25 12:11
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c88a3186-f9a2-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00159600 z dnia 2021-08-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wyk. prac remont. w zakr. robót elekt. i świad. usług pog. techn. w zakr. robót elekt. w zasobach adm. przez ZGN Praga-Płd. m. st. Wa-wy w roku 2021-22 na ter. AN6, roboty pod. do um. 186/18/NZ/GN/PS
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Walewska 4
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 04-022
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zgnpragapld.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zgnpragapld.waw.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wyk. prac remont. w zakr. robót elekt. i świad. usług pog. techn. w zakr. robót elekt. w zasobach adm. przez ZGN Praga-Płd. m. st. Wa-wy w roku 2021-22 na ter. AN6, roboty pod. do um. 186/18/NZ/GN/PS2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c88a3186-f9a2-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00159600
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000103/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.26 Konserwacja elektryczna w 2022 roku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00142955/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W wyniku rozstrzygniętego post. o udzielenie zam. publi. o Nr ZP/PN/Rb/95/18 została zawarta umowa z Wykonawcą, 186/18/NZ/GN/PS w dn 27.11.2018, polegająca na wykonywaniu prac remontowych w zakresie robót elektrycznych związanych z utrzymywaniem zasobów w należytym stanie technicznym oraz świadczeniem usług pogotowia technicznego w zakresie robót elektrycznych w zasobach administrowanych przez ZGN Praga-Południe m. st. Warszawy na terenie AN6, w roku 2019-2020.
Obecnie Zamawiający otrzymał dodatkowe środki na udzielenie zam. publ. które polegają na powt. pod. robót budowlanych. Zamówienie będzie udzielone dotychczasowemu wyk. robót na warunkach określonych ww. umowie. Zam. polegające na powt. podobnych robót budowlanych zostało przewidziane w SWZ oraz w ogłoszeniu o zam. dla zam. podst. i jest zgodne z jego przed. oraz całkowitą wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości. Wartość powt. podobnych robót bud. nie przekracza 200% całkowitej wartości umowy.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/Wr/Rb/40/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 166203,82 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:
1.1. Wykonywanie robót elektrycznych oraz usuwanie awarii, naprawy i konserwacja (w tym bieżące utrzymanie obiektów budowlanych w dobrym stanie) w zakresie robót elektrycznych oraz świadczenie usług pogotowia technicznego w zakresie instalacji elektrycznych w zasobach administrowanych przez ZGN Praga-Południe m.st. Warszawy.
Zakres robót obejmuje m. in:
1. Roboty remontowe:
• Roboty remontowe sieci elektrycznych
• Roboty remontowe instalacji elektrycznych
• Naprawa lub wymiana urządzeń elektrycznych
• Naprawa lub wymiana urządzeń elektroenergetycznych
2. Usługi w zakresie pogotowia technicznego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych
50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
przeprowadzone negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Wykonawca nie wyraził zgody na obniżenie stawki Rg do wysokości 19,00 zł. zgodnie z umową 186/18/NZ/GN/PS zawartą w pierwotnym postepowaniu,| 2021-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |