zimowe utrzymanie dróg powiatowych położonych na terenie powiatu biłgorajskiego w sezonach zimowych 2021/2022, 2022/2023
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W BIŁGORAJU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00160431
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-08-26 08:51
- Lokalizacja
- Biłgoraj, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9181718845
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżania
Wykonawcy
15 przyznanych
TADEUSZ SKAKUJBiłgoraj, PL
51 840 PLNTADEUSZ SKAKUJBiłgoraj, PL
43 200 PLNTADEUSZ SKAKUJBiłgoraj, PL
15 120 PLNDARIUSZ SIEKHarasiuki, PL
58 320 PLNDARIUSZ SIEKHarasiuki, PL
58 320 PLNDARIUSZ SIEKHarasiuki, PL
58 320 PLNDARIUSZ SIEKHarasiuki, PL
25 920 PLNDARIUSZ SIEKHarasiuki, PL
21 600 PLNDARIUSZ SIEKHarasiuki, PL
29 160 PLNDARIUSZ SIEKHarasiuki, PL
32 400 PLNATOS Sp. z o. o.Biłgoraj, PL
81 648 PLNATOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGromada, PL
81 648 PLNATOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGromada, PL
43 200 PLNATOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGromada, PL
64 800 PLNATOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGromada, PL
66 960 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.