Przebudowa chodnika oraz parkingu wraz z modernizacją nawierzchni asfaltowej na terenie kampusu Akademii Wychowania Fizycznego im. J. Kukuczki w Katowicach, znajdującego się przy ul. Mikołowskiej 72a.

Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00159818
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00159818/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-25 13:16
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-01804bad-ea15-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6340195342
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00159818 z dnia 2021-08-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa chodnika oraz parkingu wraz z modernizacją nawierzchni asfaltowej na terenie kampusu Akademii Wychowania Fizycznego im. J. Kukuczki w Katowicach, znajdującego się przy ul. Mikołowskiej 72a.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000327882

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mikołowska 72A

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-060

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: aifz@awf.katowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.awf.katowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://awf-katowice.logintrade.net/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa chodnika oraz parkingu wraz z modernizacją nawierzchni asfaltowej na terenie kampusu Akademii Wychowania Fizycznego im. J. Kukuczki w Katowicach, znajdującego się przy ul. Mikołowskiej 72a.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-01804bad-ea15-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00159818

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00122705/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/09/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa chodnika oraz parkingu wraz z modernizacją nawierzchni asfaltowej na terenie kampusu Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, znajdującego się przy ul. Mikołowskiej 72a, w szczególności wykonanie robót budowlanych w zakresie:
• Rozbiórki oraz budowy chodnika o nawierzchni z betonowej kostki brukowej Budowy parkingu ,
• Robót remontowych – frezowanie nawierzchni bitumicznej oraz położenie nawierzchni z mieszanek mineralno asfaltowych .

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 5 Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia.
Uzasadnienie faktyczne:
Oferent w załączonym formularzu oferty stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ nie podał ceny, za którą oferuje wykonanie całego przedmiotu zamówienia, co jest niezgodne z zdaniem pierwszym pkt 71 SWZ, brzmiącym następująco: „Cenę ofertową obliczoną na podstawie przedmiarów robót, należy podać w formularzu ofertowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ”

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2021-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane