Budowa skateparku wraz z utwardzeniem oraz elementami malej architektury przy ul. Sukielickiej we Wrocławiu.

Wrocławskie Centrum Treningowe SPARTAN Spółka z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00159850
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00159850/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-25 13:23
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fe7ef48a-dfcb-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8942926635
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcjiRoboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychRoboty budowlane w zakresie ścieżek pieszychRoboty w zakresie różnych nawierzchniBetonowanieWynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej

Wykonawcy

1 przyznane

TECHRAMPS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKraków, PL · lot 0
821 315,28 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00159850 z dnia 2021-08-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa skateparku wraz z utwardzeniem oraz elementami malej architektury przy ul. Sukielickiej we Wrocławiu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wrocławskie Centrum Treningowe SPARTAN Spółka z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020656009

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lubińska 53

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 53-623

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.) Numer telefonu: 717388200

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: spartan@spartan.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spartan.wroc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.spartan.wroc.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa skateparku wraz z utwardzeniem oraz elementami malej architektury przy ul. Sukielickiej we Wrocławiu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fe7ef48a-dfcb-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00159850

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00108291/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/4/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 621155,47 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa skateparku wraz
z utwardzeniem oraz elementami malej architektury przy ul. Sukielickiej we Wrocławiu.



I. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Projekt budowlany wykonany przez SLO Spółka z o.o. Spółka komandytowa, Krzysztoforzyce 203, 32-010 Kocmyrzów, temat: „Budowa skateparku wraz z utwardzeniem oraz elementami małej architektury przy ul. Sukielickiej we Wrocławiu, na działce Nr 9/12, obr. 0039 Nowy Dwór, AM01, Wrocław”.

II. Zakres prac obejmuje:
1) splantowanie i oczyszczenie terenu objętego zakresem opracowania, przygotowanie pod wykonanie projektowych nawierzchni,
2) wytyczenie projektowanego skateparku oraz elementów małej architektury,
3) roboty ziemne – wyprofilowanie podłoża,
4) wykonanie żelbetowej płyty skateparku - wg projektu konstrukcji,
5) montaż modułowych elementów ze sklejki na płycie sateparku,
6) budowę utwardzonych dojść do obiektu,
7) montaż tablicy z regulaminem,
8) montaż ławek, koszy na śmieci oraz stojaka na rowery,
9) humusowanie i obsianie trawą terenu przyległego w niezbędnym zakresie,
10) uporządkowanie terenu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45262300-4 - Betonowanie

45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 821315,28 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 821315,28 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 821315,28 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Techramps Spółka z o.o. spółka komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6832101252

7.3.3) Ulica: Organki 2

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-990

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 821315,28 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2021-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane