Przebudowa części segmentu A budynku szkoły (...) w obrębie ewidencji Wierzbica-Osiedle, jednostka ewid. Wierzbica

Powiat Chełmski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00159853
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00159853/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-25 13:25
Lokalizacja
Chełm, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6dc0a78c-ea1f-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5632194320
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówSpecjalne roboty budowlane inne niż dachoweZbrojenieBetonowanie konstrukcjiRoboty murarskie i muroweRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne kanalizacyjneTynkowanieInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówKładzenie płytekRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

STYL-BUD S.C. SUROWIEC PIOTR SAGAN DOROTARudka, PL · lot 0
328 623 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00159853 z dnia 2021-08-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa części segmentu A budynku szkoły (...) w obrębie ewidencji Wierzbica-Osiedle, jednostka ewid. Wierzbica

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Chełmski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198221

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Niepodległości 1

1.5.2.) Miejscowość: Chełm

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: (82) 562 75 01

1.5.8.) Numer faksu: (82) 562 75 10

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiatchelmski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://spchelm.bip.lubelskie.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa części segmentu A budynku szkoły (...) w obrębie ewidencji Wierzbica-Osiedle, jednostka ewid. Wierzbica

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6dc0a78c-ea1f-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00159853

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004216/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Przebudowa części segmentu A budynku szkoły wraz z budową schodów zewnetrznych na potrzeby Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wierzbicy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00124224/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 2) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019 z późn. zm.).
W dniu 15.06.2021 r. został ogłoszony przetarg nieograniczony na zadanie pn. „Przebudowa części segmentu A budynku szkoły wraz z budową schodów zewnętrznych na potrzeby poradni psychologiczno-pedagogicznej na działce nr 609/35 w obrębie ewidencji Wierzbica-Osiedle, jednostka ewid. Wierzbica”. Termin składania ofert minął w dniu 30.06.2021 r. o godz. 10.00. Do tego czasu na powyższe zadnie nie złożono żadnej oferty. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostało unieważnione.
Biorąc pod uwagę wskazany powyżej stan faktyczny, w konsekwencji uznać należy, iż spełnione zostały przesłanki art. 305 pkt 2) ustawy, a przeprowadzenie postępowania w trybie zamówienia z wolnej ręki jest w pełni uzasadnione.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: OG.272.1.22.2021

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OG.272.1.48.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 217174,40 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont i przebudowa istniejących pomieszczeń szkoły podstawowej im. Kazimierza Górskiego w Wierzbicy wraz z instalacjami (dostosowanie do nowej aranżacji) na potrzeby zespołu gabinetów: pedagoga, psychologa, logopedy, dietetyka, sali indywidualnych zajęć korekcyjno-kompensacyjnych, pielęgniarki wraz zapleczem sanitarnym (toalety) i porządkowym, socjalnym i administracyjno-biurowym oraz dodatkowe wejście na zewnątrz budynku wraz ze schodami i pochylnią dla osób z niepełnosprawnościami. Zadanie składa się z II i III etapu.
Lokalizacja obiektu budowlanego: województwo lubelskie, powiat chełmski, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego, ul. Pogodna 8, 22-150 Wierzbica.

Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje:
1. ETAP II

Prace rozbiórkowe
Rozebranie posadzki, wykucie z muru ościeżnic drewnianych o powierzchni do 2 m2- demontaż ościeżnic regulowanych i przygotowanie do ponownego montażu, przebicie otworów w ścianach z cegieł o grubości 2 ceg. na zaprawie wapiennej.

Prace montażowe
Uzupełnienie ścian lub zamurowanie otworów w ścianach na zaprawie cementowo-wapiennej cegłami, okładziny stropów płytami gipsowo-kartonowymi na ruszcie podwójnym, podwieszanym, metalowym z kształtowników CD i UD, ścianki działowe z płyt gipsowo-kartonowych na pojedynczej metalowej konstrukcji nośnej grubości 100 mm, pokryciem obustronnym jednowarstwowym (system 3.40.03), wewnętrzne gładzie gipsowe jednowarstwowe na ścianach z elementów prefabrykowanych i betonowych wylewanych, dwukrotne malowanie doborowe farbą ścian w kolorze jasnym, dwukrotne malowanie doborowe farbą sufitów w kolorze jasnym.

Podłogi
Wzmocnienie i uodpornienie powierzchni betonowych, warstwy wyrównawcze pod posadzki z zaprawy cementowej grubości 20 mm zatarte na ostro, posadzki wielobarwne z płytek kamionkowych w wym. 30x30 cm na zaprawie klejowej o gr. warstwy 5 mm w pomieszczeniach o pow. ponad 10 m2, cokoliki z płytek kamionkowych o wym. 12,5x25 cm na zaprawie klejowej w pomieszczeniach o pow. Ponad 10 m2 .

Drzwi i zabudowa aluminiowa
Obsadzenie ościeżnic drewnianych o powierzchni otworu do 2.0 m2 w ścianach wewnętrznych z cegieł - futryna regulowana, zabudowa wewnętrzna szklana z drzwiami, ścianki aluminiowe zewnętrzne, ścianki aluminiowe IE 60, okna IE 60, naświetle aluminiowe IE 120.

Instalacja elektryczna
Demontaż łączników instalacyjnych podtynkowych o natężeniu prądu do 10 A – 1 wylot (wyłącznik lub przełącznik 1 biegunowy), demontaż opraw oświetleniowych, wykucie bruzd dla przewodów wtynkowych w cegle, przebijanie otworów śr.25 mm o długości do 1 ceg. w ścianach lub stropach z cegły, przewody kabelkowe o łącznym przekroju żył do 12.5 mm2 układane p.t. w gotowych bruzdach w betonie, łączniki i przyciski jednobiegunowe podtynkowe w puszce instalacyjnej, gniazda instalacyjne wtyczkowe ze stykiem ochronnym podtynkowe 2-biegunowe przelotowe pojedyncze o obciążalności do 10 A i przekroju przewodów do 2.5 mm2, oprawy oświetleniowe przykręcane LED, zaprawianie bruzd o szerokości do 50 mm, zaprawianie bruzd - ręczne przygotowanie zaprawy cementowej, osprzęt kurtyna powietrzna, osprzęt dodatkowy z okablowaniem (wentylatory, oświetlenie ewakuacyjne, przewody p.poż, wyłącznik p.poż.), pierwszy pomiar rezystancji izolacji instalacji elektrycznych w obwodzie 1-fazowym.

Instalacja sanitarna
Umywalki pojedyncze porcelanowe z syfonem uruchamianym kolanem, ustępy z płuczką ustępową typu "kompakt", rurociągi kanalizacyjne z PVC o śr. 50 mm na ścianach w budynkach niemieszkalnych o połączeniach wciskowych, rurociągi kanalizacyjne z PVC o śr. 110 mm na ścianach w budynkach niemieszkalnych o połączeniach wciskowych, do-datki za podejścia dopływowe w rurociągach z tworzyw sztucznych do płuczek ustępowych o połączeniu sztywnym o śr. zewnętrznej 20 mm.

Sanitariaty
Licowanie ścian o pow. ponad 5 m2 płytkami glazurowanymi o wym. 30x30 cm na zapra-wie klejowej, posadzki jedno i dwubarwne z płytek terakotowych o wym. 30x30 cm luzem na zaprawie klejowej w pomieszczeniach o pow. do 8 m2.

Wentylacja
Kanały z o śr. 100 mm, wentylatory o średnicy otworu ssącego do 100 mm, kratka wentylacyjna.

2. ETAP III
Schody i pochylnia dla osób niepełnosprawnych
Usunięcie warstwy ziemi urodzajnej o grubości do 15 cm za pomocą spycharek, pomiary przy wykopach fundamentowych w terenie równinnym i nizinnym, roboty ziemne wykonywane koparkami przedsiębiernymi o pojemności łyżki 0,15 m3 w gruncie kat. IV z transportem urobku samochodami samowyładowawczymi, ławy fundamentowe prostokątne żelbetonowe szer. do 0,8 m – z zastosowaniem pompy do betonu (beton zwykły B-20), słupy żelbetowe prostokątne o wys. do 4 m stosunek deskowanego obwodu do przekroju do 6 – z zastosowaniem pompy do betonu, przygotowanie i montaż zbrojenia elementów budynku i budowli – pręty gładkie St3S o śr. do 7mm, podkłady z ubitych materiałów sypkich na podłożu gruntowym, podkłady betonowe na podłożu gruntowym, ława pod krawężniki betonowa zwykła, krawężniki betonowe wystające o wymiarach 15x30 cm na podsypce piaskowe, nawierzchnie z kostki brukowej betonowej o grubości 6 cm na podsypce cementowo-piaskowej, schody płytka gresowa antypoślizgowa; płytki 30x30 cm układane na klej metodą zwykłą, poręcze stalowe do pochylni i schodów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe

45262310-7 - Zbrojenie

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 328623,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 328623,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 328623,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Surowiec Piotr, Sagan Dorota STYL-BUD s.c.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Surowiec Piotr, Sagan Dorota STYL-BUD s.c.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5632314735

7.3.3) Ulica: Rudka 14B

7.3.4) Miejscowość: Chełm

7.3.5) Kod pocztowy: 22-100

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 328623,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2021-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane