Remont obiektu mostowego o nr ewid. JNI 01014219 w ciągu drogi powiatowej nr 2612 D km 7+700 nad rz. Skora w m. Zagrodno

POWIAT ZŁOTORYJSKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00159753
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00159753/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-25 12:57
Lokalizacja
Złotoryja, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-defa0fb6-e944-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6941539964
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie budowy mostów i tuneli, szybów i kolei podziemnejRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógWznoszenie barier drogowychRóżne specjalne roboty budowlaneNakładanie powłok antykorozyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNYCH ONMAX GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSmolec, PL · lot 0
245 048,41 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00159753 z dnia 2021-08-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont obiektu mostowego o nr ewid. JNI 01014219 w ciągu drogi powiatowej nr 2612 D km 7+700 nad rz. Skora w m. Zagrodno

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ZŁOTORYJSKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390718614

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kolejowa 4

1.5.2.) Miejscowość: Złotoryja

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-500

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 76 8783486

1.5.8.) Numer faksu: 768783486

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzdzlotoryja@interia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiat-zlotoryja.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.bip.powiat-zlotoryja.pl/p,158,aktualne-przetargi

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont obiektu mostowego o nr ewid. JNI 01014219 w ciągu drogi powiatowej nr 2612 D km 7+700 nad rz. Skora w m. Zagrodno

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-defa0fb6-e944-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00159753

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00101249/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont obiektu mostowego o nr ewid. JNI 01014219 w ciągu drogi powiatowej nr 2612 D km 7+700 nad rz. Skora w m. Zagrodno

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00120813/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZD.71.272.6.B5.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 207586,98 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont obiektu mostowego o nr ewid. JNI 01014219 w ciągu drogi powiatowej nr 2612 D km 7+700 nad rz. Skora w m. Zagrodno.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi udostępniona ze SWZ dokumentacja techniczna, w szczególności projekt budowlany, specyfikacje techniczne oraz przedmiary robót. Wszystkie wymagane cechy dostaw i robót budowlanych zostały określone w w/w dokumentach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45221000-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów i tuneli, szybów i kolei podziemnej

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233280-5 - Wznoszenie barier drogowych

45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane

45442200-9 - Nakładanie powłok antykorozyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 245048,41 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 290280,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 245048,41 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych ONMAX GROUP Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8961582289

7.3.3) Ulica: Łubinowa 12/7

7.3.4) Miejscowość: Smolec

7.3.5) Kod pocztowy: 55-080

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Roboty drogowe, geodezyjne

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 245048,41 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane