Dostawa sprzętu : Pakiet nr 1- wózek prysznicowy Pakiet nr 2- lampa do dekontaminacji powietrza
Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00455607
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00455607/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-13 10:03
- Lokalizacja
- Sucha Beskidzka, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2f904140-8e26-4e22-84c5-a91547c86cd7
- Identyfikator
- 5521274352
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00455607 z dnia 2024-08-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu :
Pakiet nr 1- wózek prysznicowy
Pakiet nr 2- lampa do dekontaminacji powietrza
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304415
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szpitalna 22
1.5.2.) Miejscowość: Sucha Beskidzka
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-200
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zozsuchabeskidzka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zozsuchabeskidzka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.platformazakupowa.pl/pn/zozsuchabeskidzka1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa sprzętu :Pakiet nr 1- wózek prysznicowy
Pakiet nr 2- lampa do dekontaminacji powietrza
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2f904140-8e26-4e22-84c5-a91547c86cd7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00455607
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00008213/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
2.2.13 Dostawa sprzętu medycznegi (diatermia chirurgiczna, łóżka szpitalne szt.11, wózek prysznicowy)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00413230
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZOZ.V.010/DZP/67/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 36506,40 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa wózka prysznicowego4.5.3.) Główny kod CPV: 34911100-7 - Wózki
4.5.5.) Wartość części: 27780,80 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa lampy dekontaminacyjnej4.5.3.) Główny kod CPV: 31515000-9 - Lampy ultrafioletowe
4.5.5.) Wartość części: 8725,60 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostaje unieważnione na podstawie art. 255 ust.2 ustawy Prawo zamówień publicznych –złożona oferta została odrzucona.Zamawiający odrzucił w/w ofertę zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp -jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia. Zamawiający żądał złożenia formularza ofertowego ( jako oświadczenia woli Wykonawcy) wraz z ofertą, zgodnie z zapisami SWZ rozdział XIV pkt.2. Formularz ofertowy jest częścią oferty, taki brak jest nieusuwalny i powoduje jej odrzucenie.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt.1- nie złożono w postępowaniu żadnej oferty.
| 2024-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |