Przebudowa drogi gminnej ul. Zarzeczna w miejscowości Zbuczyn
Gmina Zbuczyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00160154
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00160154/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-25 15:07
- Lokalizacja
- Zbuczyn, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-894e00ae-f9d6-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8212392687
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00160154 z dnia 2021-08-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej ul. Zarzeczna w miejscowości Zbuczyn
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zbuczyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582670
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 1
1.5.2.) Miejscowość: Zbuczyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-106
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.7.) Numer telefonu: 256416390
1.5.8.) Numer faksu: 256416390
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@zbuczyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zbuczyn.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.zbuczyn.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej ul. Zarzeczna w miejscowości Zbuczyn2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-894e00ae-f9d6-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00160154
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004757/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa drogi gminnej ul. Zarzeczna w miejscowości Zbuczyn
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00144474/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.07.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 117281,70 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn. Przebudowa drogi gminnej ul. Zarzeczna w miejscowości Zbuczyn”.
Planowane roboty polegać będą na poprawie stanu technicznego drogi gminnej (dz. 249) na odcinku o długości 290 mb i szerokości 5,00 m
Zakres planowanych robót to m.in.:
- profilowanie istniejącej podbudowy i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni jezdni,
- wykonanie podbudowy pomocniczej z mieszanki kruszywa łamanego dolomitowego stabilizowanego mechanicznie – mieszanka niezwiązana 0/31,5mm o grubości 10 cm po zagęszczeniu,
- wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno - asfaltowych AC 16 W 50/70, warstwa wiążąca grubość warstwy po zagęszczeniu 4 cm ze skropieniem międzywarstwowym emulsją asfaltową,
- wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-asfaltowych AC 11 S 50/70, warstwa ścieralna, grubość warstwy po zagęszczeniu 3 cm wraz ze skropieniem międzywarstwowym,
- wykonanie obustronnych poboczy szerokości 50cm z kruszywa łamanego frakcji 0/31,5 mm grubość warstwy 10 cm po zagęszczeniu,
- dodatkowo w ramach zadania należy wykonać ewentualną regulację istniejących studzienek wodociągowych z ewentualnym przedłużeniem kluczy, połączenie (zjazd wraz z promieniami)
z mieszanek mineralno - asfaltowych projektowanej nawierzchni drogi gminnej z istniejącą nawierzchnią drogi krajowej, ewentualne uzupełnienie poboczy pod planowaną warstwę z kruszywa łamanego (nawiązanie wysokościowe do wykonanej nawierzchni jezdni),
Przedmiar robót przebudowy drogi stanowi załącznik nr 7.1., szczegół konstrukcyjny jezdni stanowi załącznik nr 7.2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2019, poz. 11219 z późn. zm.) Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej ofert.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |