REMONT POMIESZCZEŃ I MONTAŻ KLIMATYZATORÓW W BUDYNKU URZĘDU GMINY W GRABICY, GMINA GRABICA, POWIAT PIOTRKOWSKI, WOJ. ŁÓDZKIE

Gmina Grabica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00159933
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00159933/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-25 13:48
Lokalizacja
Grabica, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-340806b8-dfe8-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7711733841
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00159933 z dnia 2021-08-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REMONT POMIESZCZEŃ I MONTAŻ KLIMATYZATORÓW
W BUDYNKU URZĘDU GMINY W GRABICY,
GMINA GRABICA, POWIAT PIOTRKOWSKI, WOJ. ŁÓDZKIE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Grabica

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy w Grabicy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647865

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Grabica 66

1.5.2.) Miejscowość: Grabica

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-306

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 44/616-11-25

1.5.8.) Numer faksu: 44/616-11-25

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadgminy@grabica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://grabica.biuletyn.net/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

REMONT POMIESZCZEŃ I MONTAŻ KLIMATYZATORÓW
W BUDYNKU URZĘDU GMINY W GRABICY,
GMINA GRABICA, POWIAT PIOTRKOWSKI, WOJ. ŁÓDZKIE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-340806b8-dfe8-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00159933

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003755/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont pomieszczeń i montaż klimatyzatorów w budynku Urzędu Gminy w Grabicy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00108923/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.6.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 347697,76 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA JEST remont pomieszczeń i montaż klimatyzatorów w budynku Urzędu Gminy w Grabicy, Gmina Grabica, powiat piotrkowski, woj. łódzkie polegający na wykonaniu robót budowlanych związanych z remontem pomieszczeń w budynku Urzędu Gminy w Grabicy, które obejmują:
a) część 1 – polega na wykonaniu aranżacji wnętrz sali ślubów i sekretariatu (6 pomieszczeń), zgodnie z „Projektem budowlanym remontu i aranżacji wnętrz pomieszczeń sali ślubów i sekretariatu z gabinetami przyległymi w budynku Urzędu Gminy w Grabicy” wrzesień 2020 z wyłączeniem wykonania instalacji wentylacji oraz dostawy wyposażenia wymienionego w poz. 37, 69, 70, 71.
Zamawiający dopuszcza wbudowanie w sali ślubów:
 lampy zwieszane z poz. 9 przedmiaru - 16 szt., typu TILE N 80 LED HO 1200 4000K PEND lub równoważne, z oświetleniem LED 4000 K, około 6000 lm, o wymiarach ~ 1200*80*80mm,
 lampy naścienne z poz. 10 przedmiaru - 7 szt., typu TILE VERT N 80 LED 1200 lub równoważne, z oświetleniem LED 4000 K, około 6000 lm, o wymiarach ~ 1200*80*110mm,
W zakres robót części 1 wchodzi:
1) Przebudowa pomieszczenia sali ślubów – poszerzenie drzwi między salą ślubów i zapleczem oraz rozbiórka ściany działowej pomiędzy salą ślubów a pomieszczeniem biurowym zostały objęte osobnym opracowaniem i pozwoleniem na budowę.
2) Remont i aranżacja sali ślubów wraz z zapleczem.
3) Remont i aranżacja sekretariatu wraz z pomieszczeniami przyległymi
Kompleksowy remont pomieszczeń przewiduje likwidację okładzin ściennych, sufitów, posadzek, wykonanie nowych instalacji elektrycznych, klimatyzacyjnych oraz wykonanie wszystkich prac związanych z nową aranżacją pomieszczeń bez zmiany sposobu ich użytkowania. Prace wykonywane będą w obrębie remontowanych pomieszczeń, drzwi łączące pomieszczenia z komunikacją ogólną pozostają bez zmian.
b) część 2 – polega na wykonaniu robót opisanych w Projekcie budowlanym „Wewnętrzne instalacje elektryczne w budynku Urzędu Gminy Grabica” styczeń 2017 jedynie w zakresie odnoszącym się do pomieszczeń na parterze nr 1.21 i 1.22 oraz pomieszczenia na piętrze nr 2.21. i zgodnie z przedmiarem.
c) część 3 – polega na wykonaniu robót wykończeniowych po wymianie instalacji elektrycznej
w pokojach nr 1.21 i 1.22 oraz 2.21. (poza częścią 1) zgodnie z przedmiarem.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ujęty został w Dokumentacji projektowej (Projekcie budowlano - wykonawczym, Przedmiarze robót) oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót stanowiących Załączniki do SWZ.
UWAGA! W pomieszczeniu Sali ślubów przewidziany w projekcie wzór tapety do uzgodnienia z Zamawiającym na inny, na etapie realizacji zamówienia.
W załączniku nr 10 – opisano zmianę w instalacji AV w Sali ślubów.
W części 1 Zamawiający zrezygnował z wykonania instalacji wentylacji mechanicznej pozostawiając do wykonania instalację klimatyzacji oraz z dostawy i montażu rolet wewnętrznych sterowanych elektrycznie lecz pozostaje do wykonania instalacja zasilająca i sterująca rolety.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Obie złożone oferty podlegały odrzuceniu. Oferta nr 1 została odrzucona z przedmiotowego postępowania na podstawie art. 226 ust.1 pkt. 12 ustawy Pzp - wykonawca nie wyraził pisemnej zgody na przedłużenie terminu związania ofertą. Oferta nr 2 została odrzucona z przedmiotowego postępowania na podstawie art. 226 ust.1 pkt. 5 i pkt. 12 ustawy Pzp tj. jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia oraz wykonawca nie wyraził pisemnej zgody na przedłużenie terminu związania ofertą.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2021-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane