Remont nawierzchni drogi gminnej nr 124054E w miejscowości Wólka Krosnowska
Gmina Lipce Reymontowskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00160084
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00160084/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-25 14:38
- Lokalizacja
- Lipce Reymontowskie, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-88b3e04b-d813-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8331091147
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00160084 z dnia 2021-08-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni drogi gminnej nr 124054E w miejscowości Wólka Krosnowska
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lipce Reymontowskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148302
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Reymonta 24
1.5.2.) Miejscowość: Lipce Reymontowskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-127
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.7.) Numer telefonu: 468316197, 468316166
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lipcereymontowskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lipcereymontowskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://lipcereymontowskie.pl/index.php?p=przetargi1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont nawierzchni drogi gminnej nr 124054E w miejscowości Wólka Krosnowska2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-88b3e04b-d813-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00160084
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00022702/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja drogi w miejscowości Wólka Krosnowska
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00097269/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGPiK.271.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 556511,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont nawierzchni drogi gminnej nr 124054E w miejscowości Wólka Krosnowska na odcinku 0 - 1131,89 m.
2. Zakres robót objętych zamówieniem obejmuje:
1) wymiana konstrukcji jezdni i wzmocnienie nawierzchni,
2) wymiana istniejących przepustów,
3) oczyszczenie i skropienie istniejącej nawierzchni,
4) wykonanie warstwy wyrównawczej z asfaltobetonu o średniej grubości 5 cm,
5) oczyszczenie i skropienie warstwy wyrównawczej,
6) wykonanie warstwy ścieralnej o grubości 4 cm,
7) uzupełnienie i wyprofilowanie poboczy na szerokości 0,50 m i grubości 15 cm kruszywem kamiennym,
8) uporządkowanie terenu.
3. Szczegółowy zakres robót określony jest w projekcie wykonawczym oraz przedmiarze robót.
4. Robota budowlana powinna odpowiadać wymaganiom technicznym określonym w niniejszej SWZ oraz załączonej dokumentacji projektowej i specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót.
5. Wykonawca zobowiązany jest ponadto do:
1) wykonania operatu inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej wykonanych robót, koszty te należy uwzględnić w cenie ofertowej,
2) wykonania i utrzymania na własny koszt oznakowania tymczasowego robót przez cały okres realizacji, a także jego demontażu po robotach, koszty te należy uwzględnić w cenie ofertowej,
3) oznakowania terenu budowy,
4) organizacji, utrzymania i zabezpieczenia terenu budowy z zapleczem socjalnym i technicznym,
5) uporządkowania terenu po budowie,
6) wykonanie oznakowania drogi zgodnego z opisem technicznym,
7) sporządzenia i przedłożenia dokumentacji powykonawczej,
oraz wszelkich innych prac określonych w projekcie budowlanym, SST i przedmiarze robót, nie ujętych w niniejszej SWZ, a koniecznych do wykonania ze względu na sztukę budowlaną.
Jeśli w dokumentach składających się na opis przedmiotu zamówienia, wskazany jest konkretny materiał, wyrób lub urządzenie, lub odniesienie do konkretnej normy należy to traktować jako wytyczną techniczno-jakościową i Zamawiający w odniesieniu do wskazanych wprost w dokumentacji technicznej parametrów, czy danych, norm (technicznych lub jakichkolwiek innych), identyfikujących pośrednio lub bezpośrednio materiał, wyrób lub urządzenie dopuszcza rozwiązania równoważne zgodne z danymi technicznymi i parametrami oraz normami zawartymi w w/w dokumentacji. Jako rozwiązania równoważne, należy rozumieć rozwiązania charakteryzujące się parametrami nie gorszymi od wymaganych, a znajdujących się w dokumentacji technicznej, funkcjonalnie możliwe do zastosowania w przedmiocie zamówienia.
Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywane przez Zamawiającego jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku, Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 398290,56 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 512700,03 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 398290,56 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROG-BET Marcin Głuchowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8371705609
7.3.3) Ulica: Gawłowska
7.3.4) Miejscowość: Sochaczew
7.3.5) Kod pocztowy: 96-500
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 398290,56 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
| 2021-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |