Rozbudowa drogi powiatowej Nr 2077B Plewki – Szepietowo Janówka – Dzikowiny
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W WYSOKIEM MAZOWIECKIEM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00160365
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00160365/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-26 08:20
- Lokalizacja
- Wysokie Mazowieckie, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-805cd534-7da7-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 7221336191
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00160365 z dnia 2021-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi powiatowej Nr 2077B Plewki – Szepietowo Janówka – Dzikowiny
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W WYSOKIEM MAZOWIECKIEM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450672604
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 1 Maja 8
1.5.2.) Miejscowość: Wysokie Mazowieckie
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-200
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 86 2757481
1.5.8.) Numer faksu: 86 2757480
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: emilia.sekowska@zdpwm.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdpwm.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zdpwm1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa drogi powiatowej Nr 2077B Plewki – Szepietowo Janówka – Dzikowiny2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-805cd534-7da7-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00160365
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00013854/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Rozbudowa drogi powiatowej Nr 2077B Plewki - Szepietowo Janówka - DzikowinyRozbudowa drogi powiatowej Nr 2080B Dąbrówka Kościelna – Szepietowo Wawrzyńce
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00013983/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 01/I/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opis przedmiotu zamówienia:
Droga powiatowa nr 2077B stanowi szlak komunikacyjny łączący Wysokie Mazowieckie z Ciechanowcem. Przedmiotowa inwestycja podzielona jest na dwa odcinki, których całkowita długość wynosi około 5,8 km. Początek projektowanego odcinka 1 przyjęto w km 0+000,00 na skrzyżowaniu z dr. krajową nr 66 a koniec w km 2+617,16 w pobliżu przejazdu kolejowego. Początek projektowanego odcinka 2 przyjęto w km 3+200 w pobliżu przejazdu kolejowego, a koniec w km 6+400. Droga posiada nawierzchnię bitumiczną w bardzo złym stanie technicznym co związane jest z brakiem lub niepoprawnie działającym systemem odwodnienia drogi. W przeważającej większości droga powiatowa nr 2077B przebiega przez tereny niezabudowane o charakterze rolniczym i leśnym. W miejscowości Plewki oraz Dąbrowa Moczydły droga zlokalizowana jest na terenie zabudowanym. Miejscowości te charakteryzują się zabudową zagrodową o dość zwartej strukturze. W miejscach naturalnych zadołowań terenu, pod koroną drogi wojewódzkiej zlokalizowane są przepusty drogowe, tj. w km 0+111,90; 0+655,60; 1+483,45; 1+885,0; 2+600,0; 3+254,5; 6+238,40. Odwodnienie drogi odbywa się poprzez powierzchniowy spływ wód opadowych na przyległy teren, do istniejących rowów drogowych i dalej do naturalnych cieków takich jak rowy melioracyjne. Droga w terenie zabudowanym w m. Plewki i m. Dąbrowa-Moczydły posiada system kanalizacji deszczowej. Droga powiatowa posiada nawierzchnię bitumiczną o szer. ok. 6,0-6,5 m z obustronnymi poboczami gruntowymi – poza terenem zabudowanym. W m. Plewki oraz m. Dąbrowa-Moczydły przy krawędzi jezdni znajduje się chodnik z betonowej kostki brukowej o szer. 1,5-2,0 m. W granicach obszarów zabudowanych jezdnia drogi powiatowej ograniczona jest jednostronnie lub obustronnie krawężnikami. W obszarze objętym opracowaniem znajdują się następujące sieci infrastruktury technicznej:
• kanalizacja deszczowa,
• sieć wodociągowa,
• sieć gazowa,
• sieć telekomunikacyjna,
• napowietrzne i kablowe sieci energetyczne.
Przedmiotem opracowania jest projekt drogowy w zakresie:
- budowa nawierzchni jezdni z mieszanki mineralno-asfaltowej oraz poboczy z kruszywa,
- budowa chodników z betonowej kostki brukowej,
- budowa i przebudowa zjazdów indywidualnych i publicznych,
- przebudowa wlotów dróg bocznych,
- przebudowa i budowa przepustów w ciągu drogi powiatowej,
- budowę i przebudowę rowów drogowych wraz z przepustami w ciągu tych rowów,
- wycinka kolidujących drzew i krzewów.
Oprócz tego całość opracowania obejmuje również wykonanie:
- budowę i przebudowę przepustów drogowych – branża obiekty inżynierskie,
- przebudowę sieci telekomunikacyjnej – branża teletechniczna,
- przebudowę sieci energetycznej – branża energetyczna,
- budowę sieci kanalizacji deszczowej – branża sanitarna,
- budowa kanału technologicznego.
Planuje się wykonanie drogi o n/w parametrach technicznych:
• droga powiatowa,
• klasa – Z,
• prędkość projektowa – 40 km/h,
• kategoria ruchu – KR3,
• szerokość jezdni – 6,0 – 6,5 m,
• szerokość poboczy – 1,5 m,
• szerokość chodników dla pieszych – 2,0 m,
• szerokość zjazdów indywidualnych i publicznych – 6,0 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45232452-5 - Roboty odwadniające
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wystąpiła istotna zmiana okoliczności powodująca, że prowadzenie postępowania lub wykonaniem zamówienia nie leży w interesie publicznym, czego nie można było wcześniej przewidziećSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14735789,93 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 19502011,94 PLN
| 2021-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |