Przebudowa drogi nr 116527D - ul. Staszica, odcinka drogi nr 116727D ul. Kubeckiego, oraz drogi nr 116525D – ul. Paderewskiego wraz z uporządkowaniem Placu Powstańców Warszawy w Wałbrzychu
Gmina Wałbrzych - Zarząd Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00160212
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00160212/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-25 15:48
- Lokalizacja
- Wałbrzych, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2372d84d-db1f-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8862482604
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00160212 z dnia 2021-08-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi nr 116527D - ul. Staszica, odcinka drogi nr 116727D ul. Kubeckiego, oraz drogi nr 116525D – ul. Paderewskiego wraz z uporządkowaniem Placu Powstańców Warszawy w Wałbrzychu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wałbrzych - Zarząd Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 891050841
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Matejki 1
1.5.2.) Miejscowość: Wałbrzych
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.walbrzych.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zdkium.walbrzych.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminawalbrzych.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi nr 116527D - ul. Staszica, odcinka drogi nr 116727D ul. Kubeckiego, oraz drogi nr 116525D – ul. Paderewskiego wraz z uporządkowaniem Placu Powstańców Warszawy w Wałbrzychu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2372d84d-db1f-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00160212
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001978/19/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.21 Przebudowa dróg gminnych Paderewskiego, Staszica i Kubeckiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00102959/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DU.260.21.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 6097302,47 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa drogi gminnej nr 116527D - ul. Staszica oraz przebudowa Placu przy ul. Piłsudskiego w Wałbrzychu wraz z towarzyszącą infrastrukturą w ramach rewitalizacji – powiązanie z wyremontowaną drogą powiatową ul. Piłsudskiego,
Przebudowa odcinka drogi gminnej nr 116727D ul. Kubeckiego w Wałbrzychu wraz ze skrzyżowaniami z ul. Paderewskiego i ul. Staszica
Przebudowa drogi gminnej nr 116525D – ul. Paderewskiego wraz z uporządkowaniem Placu Powstańców Warszawy (dawny plac Wery Kostrzewy) w Wałbrzychu w ramach rewitalizacji – kontynuacja przebudowy drogi ul. Paderewskiego w Wałbrzychu oraz uporządkowanie przyległego terenu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych
45262520-2 - Roboty murowe
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6676810,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8299434,42 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6676810,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mariusz Hypta prowadzący dzialalność gospodarczą pn. HYPMAR HYPTA MARIUSZ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8841852289
7.3.4) Miejscowość: Modlęcin
7.3.5) Kod pocztowy: 58-150
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6676810,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 448 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Termin wykonania zamówienia dla całego przedmiotu zamówienia: 64 tygodnie od dniapodpisania umowy, w tym:
dla Etapu I - do dnia 31.12.2021 r. w zakresie uzyskania przejezdności ul. Staszica.
| 2021-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |