Wykonanie robót budowlanych niezbędnych do oddania przewidzianego umową zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Zielono-niebieska infrastruktura w Nowym Sączu – Szkoły Podstawowej nr 15”
Miasto Nowy Sącz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00160326
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00160326/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-26 07:42
- Lokalizacja
- Nowy Sącz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b5ec5c52-e615-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7343507021
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00160326 z dnia 2021-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych niezbędnych do oddania przewidzianego umową zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Zielono-niebieska infrastruktura w Nowym Sączu – Szkoły Podstawowej nr 15”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Nowy Sącz
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miasta Nowego Sącza
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893167
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@nowysacz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowysacz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/nowysacz; https://bip.malopolska.pl/nowysacz,m,288947,ogloszenia-o-zamowieniach.html; https://www.nowysacz.pl/zamowienia_publiczne_urzad_miasta1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych niezbędnych do oddania przewidzianego umową zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Zielono-niebieska infrastruktura w Nowym Sączu – Szkoły Podstawowej nr 15”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b5ec5c52-e615-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00160326
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00119400/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.61.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1046436,59 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
I. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych niezbędnych do oddania przewidzianego umową zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Zielono-niebieska infrastruktura w Nowym Sączu – Szkoła Podstawowa nr 15”.
II. Szczegółowy zakres przedmiotowych robót budowlanych został określony za pomocą dokumentacji technicznej, zawierającej:
1) projekt budowlany;
2) przedmiar robót (ma charakter pomocniczy i nie służy wyliczenia ceny ofertowej);
3) specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót
- która stanowi do specyfikacji.
III. Realizacja przedmiotu zamówienia jest dofinansowana ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) na podstawie umowy nr 1951/2020/Wn06/NZ-UR-LZ/D zawartą w dniu 25.11.2020 r. pomiędzy Miastem Nowy Sącz a NFOŚiGW
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
77311000-3 - Usługi utrzymania ogródków ozdobnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
1. Złożono następujące oferty:a) Oferta nr 1 złożona przez Wykonawcę SORTED Sp. z o. o, ul. Wschodnia 27B, 05-500 Piaseczno - cena złożonej oferty: 2 273 040,00 zł brutto.
b) Oferta nr 2 złożona przez Wykonawcę Ewa Chmura prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą: Firma "Star" Ewa Chmura, ul. Warszawska 87, 33-240 Żabno - cena złożonej oferty: 2 500 000,03 zł brutto.
c) Oferta nr 3 złożona przez Wykonawcę Bartłomieja Dara prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą: EURO – BRUK Bartłomiej Dara, ul. Myśliwska 24 A, 33-300 Nowy Sącz
- cena złożonej oferty: 1 284 999,45 zł brutto. (Na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 8) w związku z 224 ust. 6 ustawy Zamawiający odrzucił ofertę Wykonawcy złożoną na przedmiotowe zamówienie, która zawiera rażąco niską cenę lub koszt w stosunku do przedmiotu zamówienia, ponieważ Wykonawca nie udzielił wyjaśnień w wyznaczonym terminie).
2. Kwota przeznaczona przez Zamawiającego na realizację przedmiotowego zamówienia została zgodnie z art.222 ust.4 ustawy podana przed otwarciem ofert tj. 1 287 117,00 zł brutto.
3. Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie na podst. art. 255 pkt 3 ustawy, jako że oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Ponadto Zamawiający nie może zwiększyć kwoty, którą zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia.
| 2021-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |