Budowa sieci teleinformatycznej LAN oraz dedykowanej instalacji elektrycznej w budynku Pierwszego Urzędu Skarbowego w Białymstoku ul. Świętojańska 13.

Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00160346
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00160346/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-26 08:03
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-41134dae-dfb9-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
9660437133
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie okablowania komputerowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00160346 z dnia 2021-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sieci teleinformatycznej LAN oraz dedykowanej instalacji elektrycznej
w budynku Pierwszego Urzędu Skarbowego w Białymstoku ul. Świętojańska 13.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001021122

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: J. K. Branickiego 9

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-085

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.7.) Numer telefonu: (85) 665 56 00

1.5.8.) Numer faksu: (85) 665 56 10

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ias.bialystok@mf.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.podlaskie.kas.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://iasbialystok.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa sieci teleinformatycznej LAN oraz dedykowanej instalacji elektrycznej
w budynku Pierwszego Urzędu Skarbowego w Białymstoku ul. Świętojańska 13.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-41134dae-dfb9-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00160346

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00013765/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa sieci LAN

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00109491/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 2001-ILZ.260.19.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty w zakresie instalacji budowlanych, polegające na wykonaniu, przy użyciu materiałów, urządzeń i narzędzi oferenta – Wykonawcy, sieci okablowania strukturalnego i sieci elektrycznej dedykowanej dla zasilania urządzeń sieci komputerowej w budynku Pierwszego Urzędu Skarbowego w Białymstoku ul. Świętojańska 13.
2. Zakres prac obejmuje:
a) sporządzenie harmonogramu rzeczowego i przedłożenie go Zamawiającemu w dniu zawarcia umowy,
b) demontaż istniejącego okablowania strukturalnego i dedykowanej instalacji elektrycznej, obejmujący także wypełnienie, powstałych podczas demontażu okablowania, ubytków tynku (wraz ze szpachlowaniem i ich zamalowaniem zgodnie z kolorem ściany, sufitu),
c) wykonanie prac instalacyjnych (w tym prac remontowo-budowlanych) zgodnie z dokumentacją projektową z uwzględnieniem Standardów Infrastruktury sieciowej, o których mowa w załączniku nr 9 do SWZ,
d) wykonanie dokumentacji powykonawczej w wersji papierowej i elektronicznej oraz badań i sprawdzeń przez osoby uprawnione, ze sporządzeniem protokołów w wersji papierowej,
e) uruchomienie sieci logicznej i dedykowanej sieci elektrycznej.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa komplet dokumentacji projektowo-technicznej (załącznik nr 8 do SWZ), niniejsza Specyfikacja Warunków Zamówienia oraz postanowienia zawarte w Projektowanych postanowieniach umowy załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca EL-CORP Sp. z o.o. z siedzibą ul. Czarnocińska 31, 03-110 Warszawa, którego oferta wybrana została jako najkorzystniejsza (wynik z dnia 4 sierpnia 2021 r.) uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1868977,56 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2930475,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2021-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane