„Wymiana stolarki okiennej oraz remont pomieszczeń sanitarnych i sali nr 13 w Przedszkolu nr 44 w Gdańsku, ul. Krasickiego 10”.
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00160402
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00160402/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-26 08:40
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-db9943c2-da52-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5840203274
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00160402 z dnia 2021-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wymiana stolarki okiennej oraz remont pomieszczeń sanitarnych i sali nr 13
w Przedszkolu nr 44 w Gdańsku, ul. Krasickiego 10”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000168372
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żaglowa 11
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-560
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 58 320 51 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drmg@gdansk.gda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drmg.gdansk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/drmg_gdansk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka organizacyjna administracji samorządowe
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wymiana stolarki okiennej oraz remont pomieszczeń sanitarnych i sali nr 13w Przedszkolu nr 44 w Gdańsku, ul. Krasickiego 10”.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-db9943c2-da52-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00160402
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005662/86/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.79 „Wymiana stolarki okiennej oraz remont pomieszczeń sanitarnych i sali nr 13 w Przedszkolu nr 44 w Gdańsku, ul. Krasickiego 10”.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00102922/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 100/BZP-U.510.76/2021/KW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 402833,78 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie inwestycyjne pn. „Wymiana stolarki okiennej oraz remont pomieszczeń sanitarnych i sali nr 13 w Przedszkolu nr 44 w Gdańsku, ul. Krasickiego 10”.
2. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje wszystkie prace, czynności i roboty konieczne dla wykonania zadania inwestycyjnego, w tym następujące elementy:
2.1.Wymianę stolarki okiennej:
1) roboty przygotowawcze i rozbiórkowe (wykucie ościeżnic z muru, rozbiórka obróbek blacharskich);
2) dostawę i prace montażowe [okna PCV U=0,9 W/(m²K)];
3) prace tynkarsko – malarskie.
2.2.Remont pomieszczeń sanitarnych:
1) roboty przygotowawcze i rozbiórkowe;
2) wykonanie zabudowy pionów i poziomów instalacji z płyt g-k;
3) roboty tynkarsko- malarskie;
4) licowanie ścian (płytki na klej);
5) wykonanie warstw posadzek wraz z wykończeniem;
6) wykonanie systemowych zabudów z płyt HPL do kabin WC z drzwiami wahadłowymi;
7) wymianę nadproży;
8) roboty sanitarne (dostawa i montaż wyposażenia sanitarnego);
9) instalację wodociągową, c.o., kanalizacji sanitarnej;
10) instalację elektryczną;
11) wymianę stolarki drzwiowej;
12) wymianę stolarki okiennej;
13) roboty towarzyszące.
2.3.Remont Sali nr 13:
1) roboty przygotowawcze i rozbiórkowe;
2) wymianę nadproży;
3) wymianę stolarki drzwiowej;
4) wymianę stolarki okiennej;
5) roboty tynkarsko - malarskie;
6) wykonanie warstw posadzek wraz z wykończeniem
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45232460-4 - Roboty sanitarne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 570708,84 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 886560,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 570708,84 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dachbud Marian Formella
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 958-001-54-82
7.3.3) Ulica: Afrodyty 11
7.3.4) Miejscowość: Gdynia
7.3.5) Kod pocztowy: 81-601
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 570708,84 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |