Przebudowa drogi powiatowej Nr 2278L Osmolice – Bychawka – Bychawa (ul. Pileckiego) w m. Bychawka Pierwsza i Bychawka Druga w zakresie wykonania chodnika – Etap II

Zarząd Dróg Powiatowych w Lublinie z siedzibą w Bełżycach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00160612
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00160612/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-26 09:53
Lokalizacja
Bełżyce, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-43714ae2-e302-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7132393856
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie usuwania glebyUsuwanie wierzchniej warstwy glebyRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty w zakresie konserwacji dróg

Wykonawcy

1 przyznane

LS COMPLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLUBLIN, PL · lot 0
379 887,25 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00160612 z dnia 2021-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej Nr 2278L Osmolice – Bychawka – Bychawa (ul. Pileckiego) w m. Bychawka Pierwsza i Bychawka Druga w zakresie wykonania chodnika – Etap II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Lublinie z siedzibą w Bełżycach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431029263

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Żeromskiego 3

1.5.2.) Miejscowość: Bełżyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-200

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdplublin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdplublin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdpbelzyce.bip.lubelskie.pl; https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej Nr 2278L Osmolice – Bychawka – Bychawa (ul. Pileckiego) w m. Bychawka Pierwsza i Bychawka Druga w zakresie wykonania chodnika – Etap II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-43714ae2-e302-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00160612

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004637/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Przebudowa drogi powiatowej Nr 2278L Osmolice – Bychawka – Bychawa (ul. Pileckiego) w m. Bychawka Pierwsza i Bychawka Druga w zakresie wykonania chodnika – Etap II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00111962/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BiZP.2720-10/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 248666,29 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa drogi powiatowej Nr 2278L Osmolice – Bychawka – Bychawa (ul. Pileckiego) w m. Bychawka Pierwsza i Bychawka Druga w zakresie wykonania chodnika – Etap II”.
2. Zamawiający zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp nie dopuszcza składania ofert częściowych.
3. Zakres zamówienia dotyczy: ETAPU 2, odcinek na którym będą prowadzone roboty od km 5+092,53 do km 5+564,69 po stronie lewej i obejmuje w szczególności: ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE: Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych oraz sporządzenie inwentaryzacji powykonawczej drogi; Usunięcie drzew i krzewów; Zdjęcie warstwy humusu; Rozbiórki elementów dróg, ogrodzeń, przepustów i inne ROBOTY ZIEMNE: Wykonanie wykopów w gruntach kat. III ; Wykonanie nasypów w gruntach kat. III ODWODNIENIE
ORPUSU DROGOWEGO: Kanalizacja deszczowa PODBUDOWY: Koryto wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża: Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych nawierzchni: Podbudowa zasadnicza z mieszanki kruszywa
niezwiązanego: Podbudowa i podłoże ulepszone z mieszanki kruszywa związanego hydraulicznie cementem NAWIERZCHNIE: Nawierzchnia z betonu asfaltowego – warstwa ścieralna : Nawierzchnia z asfaltu lanego: Nawierzchnia z betonowej kostki brukowej dla dróg i ulic oraz placów i chodników ROBOTY WYKOŃCZENIOWE: Umocnienie powierzchniowe skarp, rowów i ścieków: Przepusty z rur polipropylenowych spiralnie karbowanych pod zjazdem: Pobocze utwardzone kruszywem łamanym OZNAKOWANIE I URZĄDZENIA BEZPIECZEŃSTWA RUCHU: Oznakowanie poziome nawierzchni; oznakowanie pionowe ELEMENTY ULIC: Ustawienie krawężników betonowych; Betonowe obrzeża chodnikowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 379887,25 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 379887,25 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 379887,25 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LS COMPLEX SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7123364648

7.3.3) Ulica: NICCOLO PAGANINIEGO 12/32

7.3.4) Miejscowość: LUBLIN

7.3.5) Kod pocztowy: 20-850

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 379887,25 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2021-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane