Przebudowa części budynku Centrum Ekumeniczno-Etnograficznego w Dubinach dla potrzeb Klubu Senior+ wraz z budową instalacji zbiornikowej na gaz płynny z naziemnym zbiornikiem o pojemności 2700 l

Gmina Hajnówka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00160544
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00160544/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-26 09:31
Lokalizacja
Hajnówka, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-101fd36e-f9b5-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6030016983
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneBetonowanieRoboty muroweRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne gazoweTynkowanieInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówPokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00160544 z dnia 2021-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa części budynku Centrum Ekumeniczno-Etnograficznego w Dubinach dla potrzeb Klubu Senior+ wraz z budową instalacji zbiornikowej na gaz płynny z naziemnym zbiornikiem o pojemności 2700 l

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Hajnówka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659065

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleksego Zina 1

1.5.2.) Miejscowość: Hajnówka

1.5.3.) Kod pocztowy: 17-200

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gmina-hajnowka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gmina-hajnowka.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.gmina-hajnowka.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa części budynku Centrum Ekumeniczno-Etnograficznego w Dubinach dla potrzeb Klubu Senior+ wraz z budową instalacji zbiornikowej na gaz płynny z naziemnym zbiornikiem o pojemności 2700 l

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-101fd36e-f9b5-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00160544

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000609/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Utworzenie Klubu Senior+ w Dubinach - przebudowa części budynku Centrum Etnograficzno-Ekumenicznego w Dubinach dla potrzeb Klubu Senior + w Dubinach wraz z budową instalacji zbiornika na gaz płynny o

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00143288/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IP.271.10.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa budynku, która ma polegać na wykonaniu ścianek działowych, wyodrębnieniu pomieszczenia kotłowni gazowej, wykonaniu instalacji gazowej wewnętrznej oraz zbiornika gazu płynnego o pojemności 2700 dm3 wraz z przyłączem, wykonaniu instalacji C.O., remoncie WC dla osób niepełnosprawnych.
Zamówienie realizowane będzie na podstawie projektu budowlanego oraz dwóch projektów branżowych (elektryczny i sanitarny).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakres robót zawarty jest w projekcie budowlanym oraz projektach branżowych stanowiących złączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45262300-4 - Betonowanie

45262520-2 - Roboty murowe

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45410000-4 - Tynkowanie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniu 10.08.2021 r. Zamawiający opublikował ogłoszenie o zamówieniu nr 2021/BZP00143288/01 w Biuletynie Zamówień Publicznych w trybie w trybie podstawowym bez przeprowadzenia negocjacji na podstawie art. 275 pkt 1 ww. ustawy na realizację zadania pn. „Przebudowa części budynku Centrum Ekumeniczno-Etnograficznego w Dubinach dla potrzeb Klubu Senior+ wraz z budową instalacji zbiornikowej na gaz płynny z naziemnym zbiornikiem o pojemności 2700 l, z przyłączem gazowym i wewnętrzną instalacją gazową”. Termin składania ofert został wyznaczony zgodnie z art. 283 ustawy Prawo zamówień publicznych na dzień 24.08.2021 roku do godziny 12.00. W wyznaczonym terminie nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu oraz nie złożono żadnej oferty.
2021-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane