,,Sukcesywne dostawy materiałów opatrunkowych oraz wyrobów medycznych dla Regionalnego Centrum Medycznego w Białogardzie Sp. z o.o.’’
Regionalne Centrum Medyczne w Białogardzie Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00161173
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-08-26 13:04
- Lokalizacja
- Białogard, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 3020002009
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
OpatrunkiOpatrunki przylepneWata medycznaGaza medycznaKompresyMateriały medyczneSmoczki, osłonki na brodawki sutkowe i podobne artykuły dla niemowlątŚrodki antyseptyczne i dezynfekcyjneBandaże
Wykonawcy
13 przyznanych
ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
14 093,86 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
12 850,17 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
236,52 PLNSKAMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNAŁódź, PL
1944 PLNCitonet Szczecin Sp. z o.o.Szczecin, PL
15 442 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
15 627,6 PLNCitonet Szczecin Sp. z o.o.Szczecin, PL
3973,08 PLNSKAMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNAŁódź, PL
16 021,69 PLNSINMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPrzyszowice, PL
3294 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
2836,03 PLNSONDA W. MAKOWSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNATarnowo Podgórne, PL
2836,03 PLNKIKGEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄUjazd, PL
15 044,83 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
3736,1 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.