Modernizacja dróg na terenie Gminy Osiek: modernizacja dróg dojazdowych do pól o długości 147 mb i 100 mb oraz drogi gminnej ul. Zabrzezinie

Gmina Osiek

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00160647
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00160647/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-26 10:08
Lokalizacja
Osiek, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-15441a91-e549-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5492197435
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie kanałów ściekowychRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

FRANCISZEK FRYCSpytkowice, PL · lot 0
587 740,55 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00160647 z dnia 2021-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg na terenie Gminy Osiek: modernizacja dróg dojazdowych do pól o długości 147 mb i 100 mb oraz drogi gminnej ul. Zabrzezinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Osiek

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181847

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Główna 125

1.5.2.) Miejscowość: Osiek

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-608

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 338458261

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@osiek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.osiek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.osiek.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja dróg na terenie Gminy Osiek: modernizacja dróg dojazdowych do pól o długości 147 mb i 100 mb oraz drogi gminnej ul. Zabrzezinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-15441a91-e549-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00160647

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001980/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Modernizacja dróg na terenie Gminy Osiek: modernizacja dróg dojazdowych do pól o długości 147mb i 100mb oraz drogi gminnej ul. Zabrzezinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00115210/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SOA.271.9.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 381929,34 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja dróg na terenie Gminy Osiek:
a) Modernizacja drogi dojazdowej do pól na działkach Nr 3908/142, 3908/149, 3908/159, 3908/148, 3908/161 o długości 147 mb w miejscowości Osiek,
b) Modernizacja drogi dojazdowej do pól na działkach Nr 1491/6, 1484/23, 1497/3 o długości 100 mb w miejscowości Osiek,
c) Modernizacja drogi gminnej ul. Zabrzezinie w miejscowości Osiek w km od 0+410 od km 0+720.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 587740,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 687652,70 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 587740,55 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlano-Drgowo-Mostowe DROGBUD

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5510001248

7.3.3) Ulica: Zamkowa 3

7.3.4) Miejscowość: Spytkowice

7.3.5) Kod pocztowy: 34-116

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 587740,55 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni

2021-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane