Dostosowanie istniejącego budynku administracyjnego Kuratorium Oświaty do obowiązujących przepisów z zakresu ochrony przeciwpożarowej zlokalizowanego przy Al. Jerozolimskie 32 w Warszawie.
Zarząd Mienia Skarbu Państwa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00160425
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00160425/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-26 08:50
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7e9f6857-f117-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 140001459
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00160425 z dnia 2021-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie istniejącego budynku administracyjnego Kuratorium Oświaty
do obowiązujących przepisów z zakresu ochrony przeciwpożarowej zlokalizowanego przy Al. Jerozolimskie 32 w Warszawie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Mienia Skarbu Państwa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140001459
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Prosta 69
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-838
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 225112100
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zmsp@zmsp.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zmsp.warszawa.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zmsp.eb2b.com.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowąsci prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostosowanie istniejącego budynku administracyjnego Kuratorium Oświatydo obowiązujących przepisów z zakresu ochrony przeciwpożarowej zlokalizowanego przy Al. Jerozolimskie 32 w Warszawie.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7e9f6857-f117-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00160425
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00132344/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WNP-000005/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1077664,22 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Roboty budowlane będą prowadzone w zakresie i kolejności:
Roboty budowlane:
- przygotowanie terenu pod budowę i zapoznanie się z obiektem oraz przygotowanie
harmonogramu prac na każdy tydzień pracy,
- rozbiórka elementów kolidujących w realizacji przedmiotu zamówienia, przełożenie
grzejników istniejących w bliskości klatki schodowej oraz przełożenie jednego pionu,
- rozbiórka materiałów przeznaczonych do ponownego montażu,
- roboty rozbiórkowe - wyjęcie ościeżnic drewnianych tzw. „80”,
- roboty betonowe - roboty murarskie prace związane z obróbką montażu ślusarki przeciw
pożarowej zgodnie z załączoną dokumentacją,
- roboty montażowe - montaż ślusarki aluminiowej o odpowiedniej odporności ogniowej
zgodnej z wykazem ślusarki oraz montaż stolarki drzwiowej,
- instalacja okien i drzwi zgodnie z załączoną specyfikacją i zestawieniem stolarki
- roboty wykończeniowe wnętrz - obróbki przy montażu ww. stolarki.
Roboty instalacji sanitarnych:
- roboty instalacyjne - montaż nowego pionu centralnego ogrzewania,
- montaż nowych hydrantów przeciwpożarowych,
- montaż zestawu hydroforowego.
Roboty instalacji elektrycznych:
- montaż instalacji oddymiania,
- montaż wyłącznika prądu,
- montaż klap oddymiających,
- montaż instalacji oświetlenia ewakuacyjnego,
- przeprowadzenie pomiarów oraz protokołów sprawności wykonanych instalacji,
- uprzątnięcie placu budowy po zakończeniu pracy w danym dniu.
Uwaga: prace będą realizowane na czynnym obiekcie. Należy uwzględnić konieczność zapewnienia odpowiednich warunków ewakuacji na wypadek zagrożenia ppoż. nie tylko dla pracowników budowy, ale również dla użytkowników budynków.
Sugeruje się wykonywanie w pierwszej kolejności prac prowadzących do wydzielenia pożarowego klatki schodowej i wprowadzenia systemu oddymiania.
Następnie, sugeruje się wykonywanie prac kondygnacjami. Na kondygnacji prowadzić pracę w jednym skrzydle, a po zakończeniu robót w drugim. Przed przejęciem terenu przez kierownika budowy/ robót personel powinien opuścić pomieszczenia
w sąsiedztwie prowadzonych prac. Po wykonaniu prac, skrzydło zasiedlić i przejść do kolejnego. Przekazywanie Wykonawcy/ Użytkownikowi poszczególnych obszarów powinno odbywać się protokólarnie.
Na czas wykonywania prac rozstawić dodatkowe podręczne środki gaśnicze (gaśnice, koce gaśnicze) na klatce schodowej.
Wykonawca prac powinien sporządzić aneks do instrukcji ppoż. obiektu opisujący warunki ewakuacji na czas prowadzenia prac.
Powyższy zakres prac musi być wykonywany w obiekcie czynnym w godzinach:
poniedziałek/ piątek od godziny 15:00 do godziny 20:30
weekendy od godziny 7:00 do godziny 20:30
Jednocześnie informujemy, że w przedmiotowym obiekcie w godzinach od godziny 8°° do godziny 16°° będą pracowali pracownicy Kuratorium Oświaty wobec powyższego każdego dnia po skończonej pracy należy uporządkować teren w taki sposób aby personel sprzątający mógł przygotować stanowiska pracy dnia następnego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Koszt najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1475697,94 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1475697,94 PLN
| 2021-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |