Modernizacja Centralnej Rejestracji na poziomie 0 w Budynku A w SP ZOZ MSWiA w Łodzi
SP ZOZ MSWiA w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00160809
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00160809/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-26 11:03
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5457ea15-f911-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7260004820
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00160809 z dnia 2021-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Centralnej Rejestracji na poziomie 0 w Budynku A w SP ZOZ MSWiA w Łodzi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SP ZOZ MSWiA w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470805076
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Północna 42
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 91-425
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.7.) Numer telefonu: 426341270
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zozmswlodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zozmswlodz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zoz-lodz.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja Centralnej Rejestracji na poziomie 0 w Budynku A w SP ZOZ MSWiA w Łodzi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5457ea15-f911-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00160809
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005908/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Moderniazacja Centralnej Rejestracji w bud. A
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00142376/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 13B/R/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres prac obejmuje przebudowę/modernizację Centralnej Rejestracji a w szczególności:
• Prace rozbiórkowe w Centralnej Rejestracji
• Wykonanie nowego szybu windowego
• Wykucie otworu drzwiowego w ścianie zewnętrznej, dostarczenie i montaż drzwi
• Dostarczenie i montaż windy
• Modernizacja schodów od strony ul. Północnej
• Skucie starych okładzin podłogowych i montaż nowych
• Modernizacja wejścia do rejestracji od strony ul/Północnej
• Prace malarskie
• Prace elektryczne
• Dostarczenie i montaż wyposażenia Centralnej Rejestracji
• Prace porządkowe
• Wszystkie niezbędne prace towarzyszące
4.5.3.) Główny kod CPV: 45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45313100-5 - Instalowanie wind
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2021-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |