Świadczenie usług polegających na odśnieżaniu połaci dachowych, usuwaniu sopli i oblodzeń z budynków z pozostających w zarządzie ZBKw Krakowie w sezonie zimowym 2021/2022, w podziale na 8 rejonów
Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00160763
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-08-26 10:44
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6751000311
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
8 przyznanych
ALPIMAX – Tomasz Krok Centrum Usług SpecjalistycznychKraków, PL
50 000 PLNTOMASZ KROKKraków, PL
40 000 PLNTOMASZ KROKKraków, PL
60 000 PLNTOMASZ KROKKraków, PL
25 000 PLNTOMASZ KROKKraków, PL
25 000 PLNALPIMAX – Tomasz Krok Centrum Usług SpecjalistycznychKraków, PL
100 000 PLNTOMASZ KROKKraków, PL
60 000 PLNTOMASZ KROKKraków, PL
40 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.