wyk. prac remont. w zakresie rob. sanit. i świad. usług pog. tech. w zakresie rob. sanit. w zasobach adm. przez ZGN Praga-Płd m. st. Warszawy na ter. AN6 w 2021-22 rob. pod. do umowy 172/18/NZ/GN/PS
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00160213
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00160213/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-25 15:49
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-26d1f244-f36d-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00160213 z dnia 2021-08-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
wyk. prac remont. w zakresie rob. sanit. i świad. usług pog. tech. w zakresie rob. sanit. w zasobach adm. przez ZGN Praga-Płd m. st. Warszawy na ter. AN6 w 2021-22 rob. pod. do umowy 172/18/NZ/GN/PS
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Walewska 4
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 04-022
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zgnpragapld.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zgnpragapld.waw.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
wyk. prac remont. w zakresie rob. sanit. i świad. usług pog. tech. w zakresie rob. sanit. w zasobach adm. przez ZGN Praga-Płd m. st. Warszawy na ter. AN6 w 2021-22 rob. pod. do umowy 172/18/NZ/GN/PS2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-26d1f244-f36d-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00160213
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000103/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.25 Konserwacja sanitarna w 2022 roku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00133468/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W wyniku rozstrzygniętego post. o udzielenie zam. publicznego ZP/PN/Rb/90/18 została zawarta umowa z Wyk., 172/18/NZ/GN/PS w dn. 20.11.2018, polegająca na: wykonywaniu prac remontowych w zakresie robót sanitarnych związanych z utrzymywaniem zasobów w należytym stanie technicznym oraz świadczeniem usług pogotowia technicznego w zakresie robót sanitarnych w zasobach administrowanych przez ZGN Praga-Płd. m. st. Warszawy na terenie AN 6 w roku 2019-2020. Obecnie Zamawiający otrzymał dodatkowe środki na udzielenie zam. publicznego, które polegają na powt. pod. robót budowlanych. Zamówienie będzie udzielone dotychczasowemu wyk. robót na warunkach określonych ww. umowie. Zam. polegające na powt. podobnych robót budowlanych zostało przewidziane w SWZ oraz w ogłoszeniu o zam. dla zam. podst. i jest zgodne z jego przed. oraz całkowitą wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości. Wartość powt. podobnych robót bud. nie przekracza 200% całkowitej wartości umowy.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/Wr/Rb/39/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Określenie przedmiotu lub zakresu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest:
Wykonywanie robót sanitarnych oraz usuwanie awarii, naprawy, konserwacja (w tym bieżące utrzymanie obiektów budowlanych w dobrym stanie) w zakresie robót sanitarnych oraz świadczenie usługi pogotowia technicznego w zakresie instalacji sanitarnych w budynkach administrowanych przez ZGN Praga-Południe m.st. Warszawy.
Zakres robót obejmuje m. in:
1. Roboty remontowe instalacji:
• Roboty remontowe instalacji wody zimnej, ciepłej i cyrkulacji
• Roboty remontowe instalacji kanalizacyjnej
• Roboty remontowe instalacji centralnego ogrzewania
• Roboty po instalacyjne
2. Usługa w zakresie pogotowia technicznego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 341500 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 341500 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 341500 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „GREGBUD”
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5241020231
7.3.3) Ulica: ul. Krasnobrodzka 2 lok. 165
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-214
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 341500 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
| 2021-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |