Budowa wiaty na boisku w Chocianowicach
Gmina Lasowice Wielkie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00160222
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00160222/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-25 15:55
- Lokalizacja
- Lasowice Wielkie, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c1ae1eab-f440-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7511683021
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00160222 z dnia 2021-08-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa wiaty na boisku w Chocianowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lasowice Wielkie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413024
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lasowice Wielkie 99A
1.5.2.) Miejscowość: Lasowice Wielkie
1.5.3.) Kod pocztowy: 46-282
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.7.) Numer telefonu: 774175470
1.5.8.) Numer faksu: 774175491
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@lasowicewielkie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.lasowicewielkie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/ ; https://bip.lasowicewielkie.pl/k262-Przetargi/a4868-Ogloszenie-o-zamowieniu-Budowa-wiaty-na-boisku-w-Chocianowicach1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa wiaty na boisku w Chocianowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c1ae1eab-f440-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00160222
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002987/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa wiaty na boisku w Chocianowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00135156/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 252618,46 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót obejmuje w szczególności: 1) Budowę wiaty na boisku w Chocianowicach. Forma architektoniczna obiektu oparta na rzucie w kształcie prostokąta o wymiarach 9,30x26,0 m. Wiata zostanie wykonana o konstrukcji stalowej – fundamenty żelbetowe, dach o konstrukcji stalowej, dwuspadowy, kryty falistą, poliwęglanową. 2) zapewnienie pełnej obsługi geodezyjnej. Charakterystyka techniczna wiaty: a) Powierzchnia zabudowy – 241,8 m2, b) kubatura brutto – 964,6 m3, c) wysokość budynku – 4,38 m
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45212150-2 - Roboty budowlane w zakresie kin
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45262300-4 - Betonowanie
45262310-7 - Zbrojenie
45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym terminie składania ofert nie wpłynęła żadna oferta.| 2021-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |