„Wykonanie podbudowy na drogach oraz placach gminnych z kruszywa naturalnego oraz łamanego na terenie Gminy Obrazów”
GMINA OBRAZÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00160556
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00160556/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-26 09:34
- Lokalizacja
- Obrazów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a97d7d12-c91d-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 8641751916
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00160556 z dnia 2021-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie podbudowy na drogach oraz placach gminnych z kruszywa naturalnego oraz łamanego na terenie Gminy Obrazów”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OBRAZÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409761
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 84
1.5.2.) Miejscowość: Obrazów
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-641
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 15 83 65 162
1.5.8.) Numer faksu: 15 83 65 551
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@obrazow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.obrazow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.obrazow.4bip.pl/index.php?idg=5&id=6&x=11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wykonanie podbudowy na drogach oraz placach gminnych z kruszywa naturalnego oraz łamanego na terenie Gminy Obrazów”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a97d7d12-c91d-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00160556
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00006881/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Wykonanie podbudowy na drogach oraz placach gminnych z kruszywa naturalnego oraz łamanego na terenie Gminy Obrazów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00077625/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IOS.271.3.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 836283,63 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie podbudowy na drogach oraz placach gminnych na terenie gminy Obrazów.
W ramach projektowanej inwestycji przewiduje się:
- wykonanie pomiarów geodezyjnych działki gminnej, polegające na wznowieniu pasa drogowego, ustaleniu przebiegu granic w zależności od materiałów źródłowych znajdujących się w PODGiK w Sandomierzu (dot. drogi o nr ewid. 237 w miejscowości Dębiany na wysokości działek o nr ewid. 70/3, 45/4, 51/2, 46/1, 50/6, 49, 48/3, 46/7, 46/6);
- wykonanie pomiarów geodezyjnych działki gminnej, polegające na wznowieniu pasa drogowego, ustaleniu przebiegu granic w zależności od materiałów źródłowych znajdujących się w PODGiK w Sandomierzu (dot. drogi o nr ewid. 163 w msc. Święcica na wysokości działek o nr ewid. 86/1, 88/1, 88/4, 86/3, 87)
- wykonanie pomiarów geodezyjnych działki gminnej polegające na wznowieniu pasa drogowego, ustaleniu przebiegu granic w zależności od materiałów źródłowych znajdujących się w PODGiK
w Sandomierzu (dot. drogi o nr ewid. 181 w msc. Święcica na wysokości działek o nr ewid. 84, 85/2);
Na parkingu zlokalizowanym na działce o nr ewid. 369/1 w msc. Bilcza zostaną przeprowadzone:
- koryta na głębokości 20 cm w gruncie kat II-IV na całej szerokości jezdni – 700,00 m2,
- roboty ziemne wykonywane ładowarkami kołowymi o poj. łyżki 1,25 m3 z transportem urobku – 140,00 m3 samochodami samowył. na odległości do 1 km z ziemi zmagazynowanej w hałdach; grunt kat. I-II - – 700,00 m2;
- warstwa dolna z kruszyw naturalnych. Grubość warstwy po zagęszczeniu: 20 cm – 700,00 m2
- wykonanie warstwy tłucznia kamiennego o uziarnieniu 4 – 32 na podbudowie z kruszywa naturalnego. Grubość warstwy po zagęszczeniu ok. 7 cm - – 700,00 m2
Ponadto, projekt zakłada wykonanie podbudowy na drogach oraz placach gminnych z kruszywa naturalnego, wg następujących wytycznych:
- koryta wykonywane na głębokości 20 cm w gruncie kat II-IV na całej szerokości jezdni – 2549,00 m2
- warstwa dolna z kruszyw naturalnych. Grubość warstwy po zagęszczeniu ok. 20 cm.–2549,00 m2
oraz
Podbudowy na drogach oraz placach gminnych z kruszywa łamanego:
- profilowanie i zagęszczanie podłoża istniejącej podbudowy z kruszywa naturalnego oraz tłucznia – 22521,00 m2
- wykonanie warstwy tłucznia kamiennego o uziarnieniu 4 – 32 na podbudowie z kruszywa naturalnego oraz tłucznia. Grubość warstwy po zagęszczeniu ok. 7 cm – 22521 m2
- mechaniczne karczowanie krzaków i podszyć średnich od 31% do 60% powierzchni wraz z utylizacją – 0,09ha (Droga o nr ewid. 228 położona w msc. Kleczanów).
Wykonawca rozrówna podbudowę z kruszywa naturalego oraz łamanego przy użyciu równiarki drogowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45236000-0 - Wyrównywanie terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 414951,45 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 455444,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 414951,45 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowe Sp. z o.o. DYLMEX-INWESTYCJE Sp.k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 866 173 52 40
7.3.3) Ulica: ul. Towarowa 44
7.3.4) Miejscowość: Staszów
7.3.5) Kod pocztowy: 28-200
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 414951,45 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |