Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej 1731W Sieciechów – Gniewoszów w m. Wola Klasztorna

Zarząd Dróg Powiatowych w Kozienicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00160719
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00160719/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-26 10:28
Lokalizacja
Kozienice, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8cf5ae37-eebe-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8121685455
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy autostrad, drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN JAMKAKazanów, PL · lot 0
316 329,56 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00160719 z dnia 2021-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej 1731W Sieciechów – Gniewoszów w m. Wola Klasztorna

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Kozienicach

1.3.) Oddział zamawiającego: ZDP Kozienice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670230860

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleksandrówka, Serdeczna 3

1.5.2.) Miejscowość: Kozienice

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-900

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 486142730

1.5.8.) Numer faksu: 486142730

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdpkozienice@orange.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zdp-kozienice.bip-e.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://starostwo.pzp.kozienicepowiat.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej 1731W Sieciechów – Gniewoszów w m. Wola Klasztorna

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8cf5ae37-eebe-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00160719

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00012182/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1731W Sieciechów-Gniewoszów w m.Wola Klasztorna

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZD-T.27.09.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 316329,56 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa chodnika w m. Wola Klasztorna polegać będzie:
1. Wbudowanie krawężnika 20x30x100 na ławie betonowej 0,075 m3/mb, w ilości 582,00 mb
2. Wbudowanie obrzeża betonowego 8x30x100 w ilości 608,10 mb
3. Wykonanie podbudowy z gr. stab. cementem o Rm=5,0 Mpa gr. 15 cm na pow. 1402 m2
4. Wykonanie chodnika z kostki betonowej (chodnik kolor czerwony, zjazdy kolor grafit) o gr. 8,00 cm na powierzchni 1402 m2
5. Wykonanie odwodnienia w postaci wbudowanie rurociągu z rur PVC Dn=200 w ilości 78 m, studni rewizyjnych Dn=1000 w ilości 4 sztuk, wpustów ulicznych w ilości 3 szt. Wraz z przykanalikami z rur PVC Dn=160

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 316329,56 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 316329,56 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 316329,56 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NEFRYT Marcin Jamka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8111736470

7.3.3) Ulica: Osuchów 145

7.3.4) Miejscowość: Kazanów

7.3.5) Kod pocztowy: 26-713

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 316329,56 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-11-20
2021-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane