„Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu nowego 24 miejscowego autobusu dla Zakładu Gospodarki Komunalnej w Trzebownisku Sp. z o. o.”
ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W TRZEBOWNISKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00203408
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00203408/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-04-24 09:28
- Lokalizacja
- Jasionka, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-09485579-2898-49ab-a4a6-321b3ef9e0a3
- Identyfikator
- 5170452293
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00203408 z dnia 2025-04-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu nowego 24 miejscowego autobusu dla Zakładu Gospodarki Komunalnej w Trzebownisku Sp. z o. o.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W TRZEBOWNISKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 529915862
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 311
1.5.2.) Miejscowość: Jasionka
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-002
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 661613868
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zgk@zgk-trzebownisko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://trzebownisko.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-09485579-2898-49ab-a4a6-321b3ef9e0a31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu nowego 24 miejscowego autobusu dla Zakładu Gospodarki Komunalnej w Trzebownisku Sp. z o. o.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-09485579-2898-49ab-a4a6-321b3ef9e0a3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00203408
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZGK.341.1/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu nowego 24 miejscowego autobusu dla Zakładu Gospodarki Komunalnej w Trzebownisku Sp. z o. o.”
2. Wymagania dotyczące leasingu operacyjnego: - leasing w walucie PLN - rodzaj rat leasingowych: stała stopa procentowa - okres leasingu: 60 miesięcy - wpłata początkowa: 15% - ilość rat leasingowych: 59 równych i niezmiennych rat - wartość wykupu przedmiotu leasingu po zakończonej umowie leasingu: 1% wartości netto przedmiotu leasingu (pojazdu) będącej podstawą do naliczania rat leasingowych, powiększonej o należny podatek VAT. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34121000-1 - Autobusy i autokary
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
66114000-2 - Usługi leasingu finansowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 547 000.00 zł brutto,bez możliwości jej zwiększenia do kwoty najkorzystniejszej oferty.Biorąc powyższe pod uwagę ,iż oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę .którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2025-04-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |