PRZEBUDOWY DRÓG POWIATOWYCH POLEGAJĄCE NA WYKONANIU CHODNIKÓW NA DROGACH POWIATOWYCH POWIATU JĘDRZEJOWSKIEGO - GMINA JĘDRZEJÓW
Powiat Jędrzejowski - Zarząd Dróg Powiatowych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00161025
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00161025/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-26 12:14
- Lokalizacja
- Jędrzejów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-357d057e-dd75-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 299943379
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
4 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00161025 z dnia 2021-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWY DRÓG POWIATOWYCH POLEGAJĄCE NA WYKONANIU CHODNIKÓW NA DROGACH POWIATOWYCH POWIATU JĘDRZEJOWSKIEGO - GMINA JĘDRZEJÓW
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Jędrzejowski - Zarząd Dróg Powiatowych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 299943379
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Okrzei 83
1.5.2.) Miejscowość: Jędrzejów
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-300
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 41 386-14-26
1.5.8.) Numer faksu: 41 386-11-71
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdpjedrzejow@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.powiatjedrzejow.pl/bipkod/012/004/004/003
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdpjedrzejow.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
PRZEBUDOWY DRÓG POWIATOWYCH POLEGAJĄCE NA WYKONANIU CHODNIKÓW NA DROGACH POWIATOWYCH POWIATU JĘDRZEJOWSKIEGO - GMINA JĘDRZEJÓW2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-357d057e-dd75-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00161025
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003353/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.46 Przebudowa drogi powiatowej nr 0149T Podchojny-Kulczyzna polegająca na wykonaniu chodnika w m. Podchojny
1.1.47 Przebudowa drogi powiatowej nr 0165T Niebyła-Jasionna polegająca na wykonaniu chodnika w m. Jasionna
1.1.48 Przebudowa drogi powiatowej nr 0170T Diament-Mierzwin polegająca na wykonaniu chodnika w m. Łysaków
1.1.49 Przebudowa drogi powiatowej nr 0173T Skroniów-Krzcięcice polegająca na wykonaniu chodnika w m. Potok Wielki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00104103/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.451.Rb.16.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 758589,62 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
PRZEBUDOWA DROGI POWIATOWEJ NR 0170T DIAMENT - MIERZWIN POLEGAJĄCA NA WYKONANIU CHODNIKA W M. ŁYSAKÓW OD KM 3+990 DO KM 4+082, DŁUGOSCI 92 MB.Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Roboty przygotowawcze i ziemne
2. Podbudowa
3. Elementy ulicy
4. Roboty wykończeniowe
Szczegółowy zakres robót określa załączony kosztorys robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.5.) Wartość części: 185565,43 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2: PRZEBUDOWA DROGI POWIATOWEJ NR 0165T NIEBYŁA - JASIONNA POLEGAJĄCA NA WYKONANIU CHODNIKA W M. JASIONNA OD KM 2+400 DO KM 2+485, DŁUGOSCI 85 MBKrótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Roboty przygotowawcze i ziemne
2. Podbudowa
3. Elementy ulicy
4. Roboty wykończeniowe
Szczegółowy zakres robót określa załączony kosztorys robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.5.) Wartość części: 184423,20 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3: PRZEBUDOWA DROGI POWIATOWEJ NR 0173T SKRONIÓW – KRZCIĘCICE POLEGAJĄCA NA WYKONANIU CHODNIKA W M. POTOK WIELKI OD KM 3+790 DO KM 3+960, DŁUGOŚCI 170 MBKrótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Roboty przygotowawcze i ziemne
2. Podbudowa
3. Elementy ulicy
4. Roboty wykończeniowe
Szczegółowy zakres robót określa załączony kosztorys robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.5.) Wartość części: 189844,92 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 4: PRZEBUDOWA DROGI POWIATOWEJ NR 0149T PODCHOJNY - KULCZYZNA POLEGAJĄCA NA WYKONANIU CHODNIKA W M. PODCHOJNY OD KM 2+200 DO KM 2+310, DŁUGOSCI 110 MBKrótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Roboty przygotowawcze i ziemne
2. Podbudowa
3. Elementy ulicy
4. Roboty wykończeniowe
Szczegółowy zakres robót określa załączony kosztorys robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.5.) Wartość części: 198736,07 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 69755,76 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 69755,76 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 69755,76 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowe Piaskownia
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6561858976
7.3.3) Ulica: 3 Maja 165B
7.3.4) Miejscowość: Pińczów
7.3.5) Kod pocztowy: 28-400
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 69755,76 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 77967,24 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 77967,24 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 77967,24 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowe Piaskownia
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6561858976
7.3.3) Ulica: 3 Maja 165B
7.3.4) Miejscowość: Pińczów
7.3.5) Kod pocztowy: 28-400
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 77967,24 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 85070,49 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 85070,49 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 85070,49 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowe Piaskownia
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6561858976
7.3.3) Ulica: 3 Maja 165B
7.3.4) Miejscowość: Pińczów
7.3.5) Kod pocztowy: 28-400
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 85070,49 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 94535,34 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 94535,34 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 94535,34 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowe Piaskownia
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6561858976
7.3.3) Ulica: 3 Maja 165B
7.3.4) Miejscowość: Pińczów
7.3.5) Kod pocztowy: 28-400
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 94535,34 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
| 2021-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |