Przebudowa inst. centralnego ogrzewania, inst. ciepłej wody użytkowej oraz inst. ciepła technologicznego na potrzeby budynku VI Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie, ul. Wąska 5-7, 31-057 Kraków
Klimat-Energia-Gospodarka Wodna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00161148
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00161148/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-26 12:58
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ed18547d-c232-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6783181600
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00161148 z dnia 2021-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa inst. centralnego ogrzewania, inst. ciepłej wody użytkowej oraz inst. ciepła technologicznego na potrzeby budynku VI Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie, ul. Wąska 5-7, 31-057 Kraków
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Klimat-Energia-Gospodarka Wodna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384368691
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: os. Złotej Jesieni 14
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-828
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: +48 126167588
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kegw.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kegw.krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.kegw.krakow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa inst. centralnego ogrzewania, inst. ciepłej wody użytkowej oraz inst. ciepła technologicznego na potrzeby budynku VI Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie, ul. Wąska 5-7, 31-057 Kraków2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed18547d-c232-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00161148
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001109/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Wykonanie prac budowlanych i instalacyjnych - budynek VI liceum ogólnokształcącego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00069846/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2/V/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa instalacji centralnego ogrzewania, instalacji ciepłej wody użytkowej oraz instalacji ciepła technologicznego na potrzeby budynku VI Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Wąskiej 5-7 w Krakowie.
Zadanie będzie realizowane w czterech etapach w terminie do 12 tygodni od zawarcia umowy w terminach:
• Etap 1 – 4 tygodnie (1-4 tydzień realizacji umowy)
• Etap 2 – 3 tygodnie (5-7 tydzień realizacji umowy)
• Etap 3 – 4 tygodnie (8-12 tydzień realizacji umowy)
• Etap 4 – 10 tygodni (1-10 tydzień realizacji umowy)
Etapy obejmują swoim zakresem:
• I etap obejmuje wykonanie całości przedmiotu umowy w prawym skrzydle budynku od ul. Józefa do klatki schodowej K2 łącznie z tą klatką schodową, z wyłączeniem kondygnacji piwnicy,
• II etap obejmuje wykonanie całości przedmiotu umowy w środkowej części budynku pomiędzy klatkami schodowymi K2 i K1 od strony ul. Wąskiej łącznie z klatką schodową K1, z wyłączeniem kondygnacji piwnicy,
• III etap to wykonanie całości przedmiotu umowy w lewym skrzydle budynku od ul. Św. Wawrzyńca do klatki schodowej K1, z wyłączeniem kondygnacji piwnicy,
• IV etap to wykonanie całości przedmiotu umowy na kondygnacji piwnicy (-1) oraz w Sali gimnastycznej.
Zamawiający zastrzega sobie, że etapy I, II, III należy wykonać po kolei w całości a kolejny etap można zacząć realizować dopiero po zakończeniu i odebraniu poprzedniego. Etap IV można wykonywać niezależnie od etapów I – III.
Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Budynek posiada wspólną instalację grzewczą zasilaną z jednego źródła (przyłącz instalacji ciepłowniczej MPEC) i stanowi całość z technicznego punktu widzenia. Stan techniczny rurociągów z powodu obecności kamienia i innych zanieczyszczeń eksploatacyjnych, które zebrały się na przestrzeni lat, nie pozwala na połączenie go z jakąkolwiek wyremontowaną częścią instalacji, gdyż spowoduje to zanieczyszczenie nowych rurociągów. Układ instalacji obsługiwany jest przez jedną pompę obiegową i nie jest możliwe wydzielenie części instalacji, która mogłaby stanowić osobny etap prac.
Zamawiający opisał przedmiot zamówienia za pomocą:
• Opisu Przedmiotu Zamówienia wraz z załącznikami, zwanego dalej OPZ (załącznik nr 2 do SWZ) wraz załącznikami,
• Projektowanych Postanowień Umowy, zwanego dalej PPU (załącznik nr 3 do SWZ)
Zamawiający przewiduje zorganizowanie wizji lokalnej dla Wykonawców. Wizja lokalna odbędzie się w budynku VI Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie, ul. Wąska 5-7, 31-057 Kraków w dniu 9 czerwca 2021 r. Zbiórka o godzinie 10.00 przed głównym wejściem do budynku. Chęć wzięcia udziału w wizji należy zgłosić mailowo do dnia 8 czerwca 2021 r. na adres mailowy: zamowienia@kegw.krakow.pl.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
oferta przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty| 2021-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |