Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 2066 S w miejscowości Popów, Gmina Popów, od km 1+124,00 do km 1+202,50 i od km 1+211,50 do km 1+269,00 – rejon PKP

Powiat Kłobucki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00161237
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00161237/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-26 13:21
Lokalizacja
Kłobuck, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f391e9fd-e620-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5742056518
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wymiana nawierzchni drogowejRoboty odwadniająceMalowanie nawierzchiRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

HUCZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWABoronów, PL · lot 0
296 745,85 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00161237 z dnia 2021-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 2066 S w miejscowości Popów, Gmina Popów, od km 1+124,00 do km 1+202,50 i od km 1+211,50 do km 1+269,00 – rejon PKP

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kłobucki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 152180754

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek im. Jana Pawła II 13

1.5.2.) Miejscowość: Kłobuck

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-100

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.7.) Numer telefonu: 34/310-95-00

1.5.8.) Numer faksu: 34/310-95-07

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@klobuck.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiatklobucki.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.bip.klobuck.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 2066 S w miejscowości Popów, Gmina Popów, od km 1+124,00 do km 1+202,50 i od km 1+211,50 do km 1+269,00 – rejon PKP

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f391e9fd-e620-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00161237

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003062/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 2066 S w miejscowości Popów, gm. Popów od km 1+124,00 do km 1+202,50 i od 1+211,50 do 1+269,00 – rejon PKP.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00120518/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.272.1.10.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 2066 S
w miejscowości Popów, Gmina Popów, od km 1+124,00 do km 1+202,50 i od km 1+211,50 do km 1+269,00 – rejon PKP. Zgodnie z projektem i przedmiarami robót, zakres prac obejmuje:
- frezowanie istniejącej nawierzchni asfaltobetonowej,
- rozbiórka podbudowy na poszerzeniach drogi,
- wykonanie koryta na obustronnych poszerzeniach jezdni, zjazdach i chodnikach,
- wyrównanie kruszywem istniejącej podbudowy,
- ułożenie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego,
- skropienie międzywarstwowe emulsją szybko-rozpadową,
- ułożenie siatki przeciwspękaniowej z włókna szklanego szerokości 1,0 m po obu stronach krawędzi połączenia istniejącej jezdni z nową konstrukcją poszerzenia,
- ułożenie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego na bazie asfaltu modyfikowanego,
- skropienie krawędzi jezdni na długości pobocza utwardzonego,
- ścięcie zawyżonych poboczy,
- utwardzenie poboczy kruszywem łamanym,
- wykonanie chodników i zjazdów z kostki brukowej,
- przebudowę odwodnienia odprowadzającego wody opadowe,
- regulację istniejącego uzbrojenia podziemnego,
- zagospodarowanie terenu przyległego do jezdni poprzez plantowanie i obsianie trawą oraz humusowanie z obsianiem trawy przy chodnikach,
- wymianę i uzupełnienie oznakowania pionowego i poziomego w ciągu odcinka drogi.
Zaleca się, aby wykonawca przed złożeniem oferty, zapoznał się z terenem przyszłego placu budowy w celu zapoznania się z zakresem robót objętych niniejszym postępowaniem i jego otoczeniem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232452-5 - Roboty odwadniające

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 296745,85 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 350866,31 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 296745,85 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HUCZ Sp. z o.o. Sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 243065652

7.3.3) Ulica: Częstochowska 14

7.3.4) Miejscowość: Boronów

7.3.5) Kod pocztowy: 42-283

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 296745,85 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane