Obsługa i bieżące naprawy instalacji c.o. w budynkach Głównego Instytutu Górnictwa.
Główny Instytut Górnictwa - Państwowy Instytut Badawczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00161382
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00161382/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2021-08-26 14:05
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4303f7a0-d995-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6340126016
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00161382 z dnia 2021-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Obsługa i bieżące naprawy instalacji c.o. w budynkach Głównego Instytutu Górnictwa.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Główny Instytut Górnictwa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000023461
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Gwarków 1
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-166
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: phachula@gig.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gig.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Instytut badawczy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Obsługa i bieżące naprawy instalacji c.o. w budynkach Głównego Instytutu Górnictwa.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4303f7a0-d995-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00161382
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00106952/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FT-2021/06/02
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 737500
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia objętego niniejszym postępowaniem jest wykonanie:
Obsługi i bieżących naprawy instalacji c.o. w budynkach Głównego Instytutu Górnictwa.
I) Wykaz urządzeń na terenie Instytutu w Katowicach
W zakres prac wchodzi obsługa 6 stacji wymiennikowych.
• Stacja nr 1 o mocy 0,729 MW
• Stacja nr 2 i 2bis o mocy łącznej 1,385 MW
• Stacja nr 3 i 3 bis o mocy łącznej 1,089 MW
• Stacja nr 4 o mocy 0,286 MW
• Stacja nr 5 o mocy 0,257 MW
• Stacja nr 6 o mocy 1,5 MW
W okresie grzewczym (od 1 października do 15 maja) wymagana jest obsługa całodobowa na I zmianie – minimum 2 osoby w tym co najmniej jedna z uprawnieniami typu G2-E, na II i III zmianie minimum po 1 osobie z uprawnieniami typu G2-E.
II) Wykaz urządzeń na terenie Instytutu w Mikołowie.
a) Kotłownia gazowa zakładowa w skład której wchodzą
• 2 kotły VIESSMANN Paromat Triplex RN z palnikami Weishaupt 1400 kW wraz z automatyką kotłową, sieciową i pogodową (sterowane trzy obiegi grzewcze),
• stacja zmiękczania wody,
• urządzenie do stabilizacji ciśnienia i odpowietrzania sieci centralnego ogrzewania KD Barbara – FLAMCOMAT ,
• układ pomiarowy gazu.
b) Kotłownia gazowa w budynku laboratorium materiałów wybuchowych to:
• kocioł BUDERUS Logano wraz z automatyką kotłową i sieciową oraz automatyką pogodową sterującą trzema obiegami grzewczymi i stacją zmiękczania wody,
• Lokalna sieć centralnego ogrzewania wraz z instalacjami w budynkach (trzy obiekty),
c) Zakładowa siec gazowa od punktu pomiarowego wraz z instalacjami w budynkach.
W zakresie obowiązków jest reakcja w ramach „pogotowia awaryjnego”. Nie jest wymagana obsługa całodobowa na terenie Instytutu w Mikołowie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50721000-5 - Obsługa instalacji grzewczych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 884677,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 899136,15 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 884677,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HUNGER-BUD Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9542731124
7.3.3) Ulica: ul. Markiefki 49
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.5) Kod pocztowy: 40-213
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 884677,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-05-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
| 2021-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |