Remont elewacji budynku wraz z remontem stolarki okiennej i drzwiowej w budynku Urzędu Skarbowego w Kędzierzynie-Koźlu II
Izba Administracji Skarbowej w Opolu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00162656
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00162656/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-27 13:35
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f8d98b85-eec0-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7541026256
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00162656 z dnia 2021-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont elewacji budynku wraz z remontem stolarki okiennej i drzwiowej w budynku Urzędu Skarbowego w Kędzierzynie-Koźlu II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej w Opolu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001022920
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ozimska 19
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-057
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ias.opole@mf.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.opolskie.kas.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont elewacji budynku wraz z remontem stolarki okiennej i drzwiowej w budynku Urzędu Skarbowego w Kędzierzynie-Koźlu II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f8d98b85-eec0-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00162656
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00015520/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont elewacji budynku wraz z remontem stolarki okiennej i drzwiowej w budynku Urzędu Skarbowego w Kędzierzynie-Koźlu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00128209/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1601-ILZ.260.27.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie elewacji budynku wraz z remontem stolarki okiennej i drzwiowej w budynku Urzędu Skarbowego w Kędzierzynie-Koźlu. 6. Zakres rzeczowy prac objętych zamówieniem został szczegółowo opisany w dokumentacji technicznej i obejmuje m.in.:
1) głównym przedmiotem opracowania jest projekt termomodernizacji wraz z kolorystyką i wymianą zewnętrznej stolarki okiennej i drzwiowej:
a) projekt systemowy docieplenia ścian zewnętrznych do poziomu gruntu oraz w gruncie;
b) kolorystykę całego budynku – malowanie farbą sylikatową, mocowanie elementów informacyjnych;
c) wymiana zewnętrznej stolarki okiennej i drzwiowej.
2) Dodatkowe pracę związane z termomodernizacją budynku w tym również prace remontowe w budynku:
a) demontaż istniejącego docieplenia wraz z płytką gresową okładzinową części parteru – część cokołowa od poziomu terenu do poziomu „O” budynku;
b) demontaż istniejącego ocieplenia według schematu dociepleń POSS/70, demontaż okładziny z blachy ścian w części attykowej IV piętra od strony wschodniej;
c) demontaż, wymiana na nowej z ponownym montażem rur spustowych i rynien ze względu na warstwę termoizolacyjną;
d) demontaż oraz wykonanie nowych obróbek blacharskich parapetów okien, okapników okien fasadowych i innych obróbek;
e) demontaż jednostek zewnętrznych – klimatyzatorów oraz monitoringu;
f) demontaż elewacyjnych znaków firmowych KAS wraz z ponownym montażem;
g) inne prace budowlane, w tym:
wykonanie izolacji pionowej na ścianach fundamentowych i ścianach podpiwniczenia;
wykonanie nowych opasek przy budynku oraz naprawa i odtworzenie na pozostałym obwodzie ścian zewnętrznych przyziemia;
naprawa pokrycia dachu po dokonanych dociepleniach;
naprawa podłoża wraz z wymianą gresu na schodach oraz w strefie wejściowej, w tym demontaż i ponowny montaż balustrady wraz z jej czyszczeniem i malowaniem;
montaż parapetów wewnętrznych;
demontaż wraz z ponownym montażem instalacji odgromowej na elewacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45443000-4 - Roboty elewacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Termin składania ofert upłynął w dniu 12 sierpnia 2021 r. o godz. 09:00. Do upływu terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta. W związku z powyższym Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielnie zamówienia publicznego na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Pzp.| 2021-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |