Świadczenie usług przewozowych dzieci i młodzieży do Publicznych Szkół Podstawowych, Punktów Przedszkolnych przy Szkołach w Gminie Wolin w roku szk. 2021/2022 na podstawie biletów miesięcznych
GMINA WOLIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00161629
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-08-26 15:14
- Lokalizacja
- Wolin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9860164852
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
Wykonawcy
3 przyznane
EMILBUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚwinoujście, PL
142 740 PLNEMILBUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚwinoujście, PL
145 200 PLNEMILBUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚwinoujście, PL
145 200 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.