Remont budynku przy ul. Spychalskiego 2 – Pl. Piłsudskiego 10 w Opolu.

MIEJSKI ZARZĄD LOKALI KOMUNALNYCH W OPOLU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00161554
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00161554/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-26 14:54
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-373ce8d1-f82c-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7543078145
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

TynkowanieInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty szklarskieMalowanie budowli i zakładanie okładzin ochronnychRoboty w zakresie ochrony powierzchniRoboty elewacyjneRoboty renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00161554 z dnia 2021-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku przy ul. Spychalskiego 2 – Pl. Piłsudskiego 10 w Opolu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZARZĄD LOKALI KOMUNALNYCH W OPOLU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 161555210

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ozimska 19

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-057

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mzlk@mzlk.opole.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mzlk-opole.bip.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie gminnym zasobem mieszkaniowym, lokalami użytkowymi, terenami mieszkaniowymi, administrowanie nieruchomościami Skarbu Państwa.

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont budynku przy ul. Spychalskiego 2 – Pl. Piłsudskiego 10 w Opolu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-373ce8d1-f82c-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00161554

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001504/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Remont budynku przy ul. Spychalskiego 2/Pl. Piłsudskiego 10 w Opolu.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00145156/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MZLK.2420.31.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1168918,47 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 279060,22 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Remont budynku przy ul. Spychalskiego 2 – Pl. Piłsudskiego 10 w Opolu (obiektu wpisanego do rejestru zabytków województwa opolskiego), - Etap I inwestycji obejmujący:
a) Wymianę obróbek blacharskich na gzymsie pomiędzy pierwszą i drugą kondygnacją na elewacji od strony ulicy;
b) Remont balkonów;
c) Remont elewacji od strony podwórka;
d) Wykonanie tynków na ścianach pozbawionych tynków na kl. schodowej Pl. Piłsudskiego 10;
e) Wykonanie tynków na ścianach pozbawionych tynków na kl. schodowej oraz w przejściu bramnym od strony Spychalskiego 2;
f) Naprawę pęknięć ścian na kl. schodowej oraz w przejściu bramnym od strony Spychalskiego 2;
g) Zabezpieczenie klatki schodowej przed zmianami warunków wilgotnościowych i temperatur poprzez montaż bram od strony ulicy i podwórka zamykających tę przestrzeń;
h) Projekt zmiany organizacji ruchu (zajęcie chodnika);
i) Opłatę za zajęcie chodnika.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa składająca się z:
a) przedmiaru robót stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ,
b) projektu budowlano-wykonawczego wraz z pozwoleniem konserwatorskim na prowadzenie prac konserwatorskich i robót budowlanych stanowiącego załącznik nr 2a do SWZ
c) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót stanowiącego załącznik nr 2b do SWZ.
UWAGA
Projekt obejmuje większy zakres remontu – który w tym postępowaniu nie będzie wykonywany.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45410000-4 - Tynkowanie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45441000-0 - Roboty szklarskie

45442120-4 - Malowanie budowli i zakładanie okładzin ochronnych

45442300-0 - Roboty w zakresie ochrony powierzchni

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45453100-8 - Roboty renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Brak ofert.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0

2021-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane