Budowa mini parku linowego przy ul. Tłoczka w Toruniu.
Gmina Miasta Toruń
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00161579
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00161579/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-26 15:00
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2cb48d18-066b-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8790001014
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00161579 z dnia 2021-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa mini parku linowego przy ul. Tłoczka w Toruniu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Toruń
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118856
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wały Gen. Sikorskiego 8
1.5.2.) Miejscowość: Toruń
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: j.majewski@um.torun.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.torun.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umtorun.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa mini parku linowego przy ul. Tłoczka w Toruniu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2cb48d18-066b-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00161579
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000805/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Budowa miniparku linowego przy boisku pomiędzy blokami Tłoczka 5 a Tłoczka 10
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00051678/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 28/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa mini parku linowego przy ul. Tłoczka w Toruniu’’Przedmiot umowy obejmuje w
szczególności następujący zakres prac: 1) rozbiórka starej nawierzchni asfaltowej i ogrodzenia
boiska, wykonanie nawierzchni bezpiecznej z piasku gr. 30 cm pod urządzenia zabawowe, 2)
dostawa i montaż urządzeń zabawowych tj.: trampolin, wielofunkcyjnego urządzenia parku
linowego, zjazdu linowego typu tyrolka, ławek parkowych, tablicy informacyjnej. Wykonawca
zrealizuje przedmiot umowy w zakresie i w sposób określony w dokumentacji projektowej oraz
specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (opracowania wykonane przez
Piotra Bieleckiego, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą: „Piotr Bielecki X-BUD”;
części składowe dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót
budowlanych wymienione w załączniku nr 1 do umowy) oraz zgodnie z obowiązującymi
przepisami prawa, normami, sztuką budowlaną oraz na podstawie oględzin terenu budowy.
Wykonawca przed złożeniem oferty zapozna się ze wszystkimi warunkami lokalizacyjnymi,
terenowymi i realizacyjnymi placu budowy i uwzględni je w wynagrodzeniu ryczałtowym.2.
Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.Podział zamówienia na
części - Zamawiający nie przewiduje podziału zamówienia na części. Powody niedokonania
podziału: realizacja zadania stanowi funkcjonalną całość i nie ma uzasadnienia dzielenia
zadania na części.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 3.
Katalogi elektroniczne Zamawiający nie wymaga złożenia ofert w postaci katalogów
elektronicznych.Wymagania w zakresie zatrudniania przez wykonawcęlub podwykonawcę osób
na podstawie stosunku pracy.Zamawiający wymaga zatrudnieniana podstawie umowy o pracę
przez Wykonawcę lub podwykonawcę, przez cały okresrealizacji przedmiotu zamówienia, osób
wykonujących wskazane poniżej czynności związane zrobotami budowlanymi w trakcie
realizacji przedmiotu zamówienia: czynności fizyczne i obsługamaszyn przy robotach
ogólnobudowlanych związanych z budową placu zabaw którychwykonywanie polega na
wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26czerwca 1974 r. - Kodeks
pracy (tekst jedn. Dz. U. z2019 r. poz. 1040). Szczegóły dotyczącewymagań zatrudnienia na
podstawie stosunku pracy zawarte zostały we wzorze umowy,stanowiącym załącznik do SWZ.
Wymagania dotyczące równoważności ofert zawiera pkt 7 SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 175000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 229746,23 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 175000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Ślusarsko Spawalniczych i Transportowych Mirosław Szok
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 870262440
7.3.3) Ulica: ul. Świętopełka 37/39,
7.3.4) Miejscowość: Toruń
7.3.5) Kod pocztowy: 87-100
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 175000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 77 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wykonawca wybrany w przedmiotowym postępowaniu tj, ROYAL PLAY Łukasz Piotrowski, Kańkowo 72C. 07-320 Małkinia Górna odmówił podpisania umowy .W związku z powyższym działając na podstawie art. 263 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Pzp (Dz. U. poz. 2019 ze zm.) Zgodnie z art. 274 ust. 1 ustawy Pzp, zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wzywa kolejnego wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, aktualnych na dzień złożenia, następujących podmiotowych środków dowodowych.| 2021-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |