„Budowa dróg gminnych wewnętrznych (z płyt typu YOMB)”.
GMINA ŚWIESZYNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00161848
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00161848/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-27 08:20
- Lokalizacja
- Świeszyno, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fb84d159-d7da-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 4990521087
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie różnych nawierzchni
Wykonawcy
2 przyznane
PATRYK KUCHARSKIBiesiekierz., PL · lot 0
259 993,06 PLNPATRYK KUCHARSKIBiesiekierz., PL · lot 1
148 957,24 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00161848 z dnia 2021-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa dróg gminnych wewnętrznych (z płyt typu YOMB)”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŚWIESZYNO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920707
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 71
1.5.2.) Miejscowość: Świeszyno
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-024
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.7.) Numer telefonu: 94 3160120
1.5.8.) Numer faksu: 943161491
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@swieszyno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.swieszyno.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/swieszyno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa dróg gminnych wewnętrznych (z płyt typu YOMB)”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb84d159-d7da-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00161848
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000929/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa dróg z płyt drogowych na terenie Gminy Świeszyno
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00096242/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2021; ZP.271.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 510384,73 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa (przebudowa) dróg gminnych wewnętrznych na terenie gminy Świeszyno. Istniejąca nawierzchnia dróg: gruntowa. Planowana nawierzchnia - płyty typu YOMB.Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, na każdą z następujących części zamówienia oddzielnie lub łącznie na wszystkie:
Część nr 1: Przebudowa pasa drogowego drogi gminnej w miejscowości Niedalino na dz. nr 118/3, 113, 62/2.
Część nr 2: Przebudowa pasa drogowego drogi gminnej w miejscowości Bagno na dz. nr 729, 730/2 (etap II).
3.2.1. Miejsce realizacji
Inwestycja polega na budowie (przebudowie) dróg gminnych wewnętrznych i obejmuje następujące drogi:
Część nr 1: Przebudowa pasa drogowego drogi gminnej w miejscowości Niedalino na dz. nr 118/3, 113, 62/2
Część nr 2: Przebudowa pasa drogowego drogi gminnej w miejscowości Bagno na dz. nr 729, 730/2 (etap II).
3.2.2 Długość planowanych dróg przewidzianych do budowy (przebudowy):
Część nr 1: Przebudowa pasa drogowego drogi gminnej w miejscowości Niedalino – długość L=321,0mb.
Część nr 2: Przebudowa pasa drogowego drogi gminnej w miejscowości Bagno, długość L=194,20mb (etap II).
3.2.3 Zakres robót obejmuje (dotyczy wszystkich części):
Wykonanie wykopów pod nową konstrukcję nawierzchni drogi i zjazdu
wykonanie podbudowy pod projektowane nawierzchnie
budowa nawierzchni
budowa poboczy i uporządkowanie terenu przyległego
regulacja wysokościowa istniejących studzienek i armatury uzbrojenia oraz częściowa wymiana uszkodzonych włazów i armatury
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w pkt. 3 rozdziału I SWZ oraz dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 1 do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.5.) Wartość części: 313466,88 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa (przebudowa) dróg gminnych wewnętrznych na terenie gminy Świeszyno. Istniejąca nawierzchnia dróg: gruntowa. Planowana nawierzchnia - płyty typu YOMB.Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, na każdą z następujących części zamówienia oddzielnie lub łącznie na wszystkie:
Część nr 1: Przebudowa pasa drogowego drogi gminnej w miejscowości Niedalino na dz. nr 118/3, 113, 62/2.
Część nr 2: Przebudowa pasa drogowego drogi gminnej w miejscowości Bagno na dz. nr 729, 730/2 (etap II).
3.2.1. Miejsce realizacji
Inwestycja polega na budowie (przebudowie) dróg gminnych wewnętrznych i obejmuje następujące drogi:
Część nr 1: Przebudowa pasa drogowego drogi gminnej w miejscowości Niedalino na dz. nr 118/3, 113, 62/2
Część nr 2: Przebudowa pasa drogowego drogi gminnej w miejscowości Bagno na dz. nr 729, 730/2 (etap II).
3.2.2 Długość planowanych dróg przewidzianych do budowy (przebudowy):
Część nr 1: Przebudowa pasa drogowego drogi gminnej w miejscowości Niedalino – długość L=321,0mb.
Część nr 2: Przebudowa pasa drogowego drogi gminnej w miejscowości Bagno, długość L=194,20mb (etap II).
3.2.3 Zakres robót obejmuje (dotyczy wszystkich części):
Wykonanie wykopów pod nową konstrukcję nawierzchni drogi i zjazdu
wykonanie podbudowy pod projektowane nawierzchnie
budowa nawierzchni
budowa poboczy i uporządkowanie terenu przyległego
regulacja wysokościowa istniejących studzienek i armatury uzbrojenia oraz częściowa wymiana uszkodzonych włazów i armatury
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w pkt. 3 rozdziału I SWZ oraz dokumentacji projektowej stanowiącej złacznik nr 1 do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.5.) Wartość części: 196917,85 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 259993,06 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 259993,06 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 259993,06 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Aqua-Bud Patryk Kucharski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 364682115
7.3.3) Ulica: Klonowa 1/2
7.3.4) Miejscowość: Nowe Bielice
7.3.5) Kod pocztowy: 76-039
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 259993,06 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 148957,24 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 148957,24 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 148957,24 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Aqua-Bud Patryk Kucharski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 364682115
7.3.3) Ulica: Klonowa 1/2
7.3.4) Miejscowość: Nowe Bielice
7.3.5) Kod pocztowy: 76-039
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 148957,24 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |