Budowa instalacji retencyjnej wód opadowych przy Szkole Podstawowej w Sierakówku
GMINA GOSTYNIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00161861
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00161861/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-27 08:27
- Lokalizacja
- Gostynin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cbcc7cac-e620-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9710659440
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00161861 z dnia 2021-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa instalacji retencyjnej wód opadowych przy Szkole Podstawowej w Sierakówku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GOSTYNIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015922
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 26
1.5.2.) Miejscowość: Gostynin
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.7.) Numer telefonu: 24 2360752
1.5.8.) Numer faksu: 24 2360769
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@gminagostynin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.gminagostynin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.gminagostynin.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa instalacji retencyjnej wód opadowych przy Szkole Podstawowej w Sierakówku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cbcc7cac-e620-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00161861
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00012308/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.28 Budowa instalacji retencyjnej wód opadowych przy Szkole Podstawowej w Sierakówku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00117893/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.1.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 423946,70 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie instalacji doziemnej kanalizacji deszczowej, która odprowadzi wody opadowe z dachów istniejącego i projektowanego budynku szkoły oraz terenów utwardzonych do zbiornika retencyjnego wód deszczowych. Zbiornik retencyjny wykonany z rur żelbetowych średnicy 1400mm o pojemności około 46m3. Przewody doziemnej instalacji kanalizacji deszczowej wykonać należy z rur PVC SN8 łączonych kielichowo z uszczelką gumową prowadzone ze spadkami do studzienek kanalizacyjnych. Studnie kanalizacyjne wykonać z kręgów betonowych o średnicy 1000mm oraz o średnicy 1200mm. Przejścia przewodów przez ściany studzienek wykonane jako szczelne. Wpusty deszczowe należy zamontować na studniach osadnikowych z kręgów betonowych średnicy 500mm.
W celu oczyszczenia wód opadowych należy zamontować przed zbiornikiem retencyjnym wysokosprawny separator węglowodorów, lamelowy z osadnikiem. Zgromadzone wody opadowe będą wykorzystywane do podlewania terenów zielonych za pomocą pompy głębinowej umieszczonej w studni z kręgów betonowych połączonej z hydrantem ogrodowym dn50 przewodem z rur PE.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa oraz pomocniczo przedmiar robót.
.Stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawców na podstawie umowy o pracę (zgodnie z ustawą z dnia 26 czerwca 1974r. – Kodeks pracy Dz. U. z 2020 r. poz. 1320 ze zm.) ) osób wykonujących czynności w realizacji zamówienia :
- w zakresie obsługi maszyn i sprzętu budowlanego,
- w zakresie układania rurociągów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu
45232440-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków
45232454-9 - Roboty budowlane w zakresie zbiorników wód deszczowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 389910,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 590400,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 389910,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPUH "OKNO - BUD" Krzysztof Białobrzeski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8371207952
7.3.3) Ulica: ul. Trojanowska 63
7.3.4) Miejscowość: Sochaczew
7.3.5) Kod pocztowy: 96-500
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 389910,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
| 2021-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |