Budowa drogi gminnej, parkingu i remont dróg gminnych na terenie gminy Bolesławiec

Gmina Bolesławiec

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00161564
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00161564/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-26 14:56
Lokalizacja
Bolesławiec, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-20a04a81-ebac-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6121636303
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

JÓZEF MICHALIKLubań, PL · lot 0
1 311 801,15 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00161564 z dnia 2021-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi gminnej, parkingu i remont dróg gminnych na terenie gminy Bolesławiec

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bolesławiec

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821457

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Teatralna 1a

1.5.2.) Miejscowość: Bolesławiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-700

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 75 732 32 21

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadgminy@gminaboleslawiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaboleslawiec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.gminaboleslawiec.pl/3501/594/postepowania-rowne-i-powyzej-130-000-zl.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa drogi gminnej, parkingu i remont dróg gminnych na terenie gminy Bolesławiec

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-20a04a81-ebac-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00161564

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001104/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa drogi gminnej, parkingu i remont dróg gminnych na terenie gminy Bolesławiec (2)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00125671/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: I.I.271.06.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 992437,40 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja następujących zadań:
1) Budowa drogi gminnej dz. nr 621, 622, 672/5, 263/13, 691 we wsi Kruszyn,
2) Budowa parkingu dz. nr 221 we wsi Żeliszów,
oraz wykonanie remontu dróg położonych na terenie Gminy Bolesławiec polegającego na:
1) remoncie cząstkowym nawierzchni dróg asfaltowych w ilości do 1000m2 w technologii:
 mechaniczne wycięcie uszkodzonej nawierzchni,
 oczyszczenie miejsca uszkodzonej nawierzchni,
 wbudowanie masy asfaltowej o grubości 6cm (warstwa ścieralna AC 11S),
 uszczelnienie krawędzi łaty emulsją asfaltową i posypanie krawędzi grysem.
2) wbudowaniu tłucznia w drogi gruntowe w ilości do 600m3 w technologii:
 korytowanie istniejącej nawierzchni o głębokości ± 15cm (warstwa po zagęszczeniu o gr. 15cm),
 wypełnienie koryta tłuczniem o frakcji 0÷31,5,
 wyrównanie i zagęszczenie tłucznia,
3) wykonaniu nakładki asfaltowej w ilości do 1400m2 w technologii:
 wyrównanie i oczyszczenie odcinka drogi z istniejącą nawierzchnią z kruszywa łamanego, kruszywem łamanym D31,5 stabilizowanym mechanicznie na gr. 10 cm lub w przypadku istniejącej drogi z nawierzchnią asfaltową frezowanie tej nawierzchni,
 położenie warstwy mieszanki mineralno-bitumicznej (AC 11S) o grubości 6cm.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1311801,15 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1631617,72 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1311801,15 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Remontowo-Budowlane i Transport Józef Michalik

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 613-126-21-98

7.3.4) Miejscowość: Kościelniki Dolne 9

7.3.5) Kod pocztowy: 59-800

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1311801,15 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane