Wykonanie robót budowlanych dotyczących przebudowy rampy od strony południowej w budynku przy ul. Irysowej 19 w Warszawie z wykonaniem podjazdu dla osób niepełnosprawnych.
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00161507
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00161507/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-26 14:39
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c6754c66-ffed-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5213321452
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00161507 z dnia 2021-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych dotyczących przebudowy rampy od strony południowej w budynku przy ul. Irysowej 19 w Warszawie z wykonaniem podjazdu dla osób niepełnosprawnych.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010858407
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Irysowa 19
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-660
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zgnmokotow.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgnmokotow.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zgnmokotow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych dotyczących przebudowy rampy od strony południowej w budynku przy ul. Irysowej 19 w Warszawie z wykonaniem podjazdu dla osób niepełnosprawnych.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c6754c66-ffed-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00161507
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000011/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.29 Przebudowa rampy i wejścia do budynku przy ul. Irysowej 19 wraz z wykonaniem podjazdu dla niepełnosprawnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZ.PNK.260.28.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 212295,76 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dotyczących przebudowy rampy od strony południowej w budynku przy ul. Irysowej 19 w Warszawie z wykonaniem podjazdu dla osób niepełnosprawnych na podstawie: Projektu budowlanego pt.: „Przebudowa rampy i wejścia do budynku biurowego od strony południowej przy ul. Irysowej 19 w Warszawie”, opracowanego przez firmę KARCAD – sierpień 2019 r., stanowiącego Rozdział V SWZ; Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych pt.: „Przebudowa Rampy i wejścia do budynku biurowego od strony południowej przy ul. Irysowej 19 w Warszawie ”, opracowanej przez firmę KARCAD – 20.08.2019 r., stanowiącej Rozdział IV SWZ; przedmiaru robót, stanowiącego Rozdział VIII SWZ oraz Decyzji Nr 334/B/2020: Pozwolenie na budowę nr 334/B/2021 z dnia 14 października 2020 r.
1.1. W celu dostosowania wejścia do budynku dla osób niepełnosprawnych należy wykonać całkowitą rozbiórkę rampy żelbetowej wraz ze schodami od strony południowej budynku, wykonanie w tym miejscu schodów i podjazdu dla osób niepełnosprawnych w konstrukcji stalowej
W ramach realizacji przedmiotu zamówienia wykonane zostaną roboty opisane poniżej:
• Prace wyburzeniowe związane są z dostosowaniem obiektu dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Należy rozebrać istniejące schody prowadzące do budynku wraz z rampą żelbetową. Na parterze przy wejściu południowym zostaną wykonane nowe schody wraz z podjazdem dla osób niepełnosprawnych.
• Zamurowanie nieczynnego zsypu węgla w ścianie zewnętrznej (południowej).
• Wykonanie przedłużenia rynny nad wejściem oraz przesuniecie istniejącej rury spustowej przy schodach wejściowych z odprowadzeniem wód do kratki ściekowej.
• Wykonanie schodów zewnętrznych i pochylni dla osób niepełnosprawnych:
Wykonanie schodów i pochylni dla osób niepełnosprawnych jako stalowe ocynkowane ogniowo na stopach żelbetowych, schody z podestem wykończone blachą ryflowaną, natomiast pochylnia z krat. Balustrada schodów zewnętrznych wykonana będzie ze stali nierdzewnej z profili rurowych, montowana bezpośrednio do stopni. Balustrada pochylni dla osób niepełnosprawnych wykonana ze stali nierdzewnej z profili rurowych.
• Wykonanie prac rozbiórkowych związanych z nawierzchnią chodnika.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione przed upływem terminu składania ofert z uwagi na okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |