Roboty remontowo-budowlane lokali mieszkalnych (pustostanów) zlokalizowanych w Tarnowskich Górach

ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI TARNOGÓRSKICH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00161884
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00161884/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-27 08:38
Lokalizacja
Tarnowskie Góry, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-372c72a3-f8de-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6452558212
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty murarskieRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalacje niskiego napięciaRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie ram drzwiowych i okiennychInstalowanie sufitów podwieszanychKładzenie glazuryKładzenie wykładzin elastycznychRoboty w zakresie podłóg drewnianychRoboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne gazoweTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejKładzenie i wykładanie podłógRoboty malarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00161884 z dnia 2021-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty remontowo-budowlane lokali mieszkalnych (pustostanów) zlokalizowanych w Tarnowskich Górach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI TARNOGÓRSKICH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 381486540

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Towarowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Tarnowskie Góry

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-600

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.7.) Numer telefonu: 32/380-90-06

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@znt-tg.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.znt-tg.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/znt

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty remontowo-budowlane lokali mieszkalnych (pustostanów) zlokalizowanych w Tarnowskich Górach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-372c72a3-f8de-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00161884

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00141361/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 05/2021/ZNT

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są prace remontowo-budowlane lokali mieszkalnych zlokalizowanych w Tarnowskich Górach przy ul. Legionów 15/3. Lokal jest pustostanem. Szczegółowy zakres robót oraz warunki realizacji zamówienia zostały opisane w dokumentacji: opisie technicznym, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, w przedmiarach robót oraz w projektowanych postanowieniach umowy. Dokumenty te należy traktować jako wzajemnie uzupełniające się, przy czym Wykonawca jest zobowiązany do wykonania wszystkich prac wynikających z dokumentacji projektowej, bez względu na to, czy te roboty zostały wprost wymienione w przedmiarze robót oraz bez względu na ilość robót niezbędnych do wykonania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262522-6 - Roboty murarskie

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45421110-8 - Instalowanie ram drzwiowych i okiennych

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45431200-9 - Kładzenie glazury

45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych

45432114-6 - Roboty w zakresie podłóg drewnianych

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.5.) Wartość części: 57000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są prace remontowo-budowlane lokali mieszkalnych zlokalizowanych w Tarnowskich Górach przy ul. Mickiewicza 24a/5. Lokal jest pustostanem. Szczegółowy zakres robót oraz warunki realizacji zamówienia zostały opisane w dokumentacji: opisie technicznym, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, w przedmiarach robót oraz w projektowanych postanowieniach umowy. Dokumenty te należy traktować jako wzajemnie uzupełniające się, przy czym Wykonawca jest zobowiązany do wykonania wszystkich prac wynikających z dokumentacji projektowej, bez względu na to, czy te roboty zostały wprost wymienione w przedmiarze robót oraz bez względu na ilość robót niezbędnych do wykonania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45262522-6 - Roboty murarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45442100-8 - Roboty malarskie

4.5.5.) Wartość części: 40000 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są prace remontowo-budowlane lokali mieszkalnych zlokalizowanych w Tarnowskich Górach przy ul. Karłuszowiec 5/5, 5/6, 5a/9. Lokale są pustostanami. Szczegółowy zakres robót oraz warunki realizacji zamówienia zostały opisane w dokumentacji: opisie technicznym, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, w przedmiarach robót oraz w projektowanych postanowieniach umowy. Dokumenty te należy traktować jako wzajemnie uzupełniające się, przy czym Wykonawca jest zobowiązany do wykonania wszystkich prac wynikających z dokumentacji projektowej, bez względu na to, czy te roboty zostały wprost wymienione w przedmiarze robót oraz bez względu na ilość robót niezbędnych do wykonania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262522-6 - Roboty murarskie

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45421110-8 - Instalowanie ram drzwiowych i okiennych

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45431200-9 - Kładzenie glazury

45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych

45432114-6 - Roboty w zakresie podłóg drewnianych

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.5.) Wartość części: 124000 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0

2021-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane