Wykonanie infrastruktury węzła przesiadkowego na przystanku osobowym Goleniów Park Przemysłowy w ramach Budowy Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej
Gmina Goleniów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00162411
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00162411/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-27 12:17
- Lokalizacja
- Goleniów, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5ebee5b0-8d49-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 8560008981
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00162411 z dnia 2021-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie infrastruktury węzła przesiadkowego na przystanku osobowym Goleniów Park Przemysłowy w ramach Budowy Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Goleniów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684367
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Lotników 1
1.5.2.) Miejscowość: Goleniów
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-100
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: 91 46 98 200
1.5.8.) Numer faksu: 91 46 98 298
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@goleniow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.goleniow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://goleniow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie infrastruktury węzła przesiadkowego na przystanku osobowym Goleniów Park Przemysłowy w ramach Budowy Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5ebee5b0-8d49-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00162411
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00008614/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wykonanie infrastruktury węzła przesiadkowego na przystanku osobowym Goleniów Park Przemysłowy w ramach Budowy Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 w ramach działania 5.2. Rozwój Transportu Kolejowego poza TEN-T, oś priorytetowa V Rozwój transportu kolejowego w Polsce dla projektu pn. „Budowa Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej z wykorzystaniem istniejących odcinków linii kolejowych nr 406, 273, 351”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00022776/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WGG.271.1.02.2021.KN
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 995885,81 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest zadanie inwestycyjne pn. „Wykonanie infrastruktury węzła przesiadkowego na przystanku osobowym Goleniów Park Przemysłowy w ramach Budowy Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej”.
2. Zakres przedmiotu zamówienia do wykonania obejmuje roboty budowlane z odtworzeniem terenu, a także wszystkie inne czynności konieczne do należytego wykonania zamówienia zgodnie z warunkami SWZ wraz z załącznikami, obowiązującym prawem, decyzjami właściwych organów administracji publicznej oraz z zasadami wiedzy technicznej. Zamówienie obejmuje wszelkie świadczenia, które z technicznego, technologicznego, organizacyjnego lub prawego punktu widzenia są lub okażą się niezbędne do wykonania robót opisanych lub wynikających z dokumentacji projektowej.
2.1.W zakres przedmiotu zamówienia do wykonania wchodzą:
a) roboty przygotowawcze:
-wprowadzenie i utrzymanie czasowej organizacji ruchu,
-obsługa geodezyjna,
-wycinka istniejących drzew i karczowanie krzewów,
-wykonanie nasadzeń kompensacyjnych,
-rozebranie nawierzchni istniejących nawierzchni,
b) roboty drogowe:
-przebudowę jezdni z ul. Granitowej o pow. 748,789 m2;
-budowę zatoki autobusowej wraz z peronem przystankowym o pow. 337 m2;
-przebudowę zjazdu z ul. Granitową (dz. ew. nr 10/8);
-budowę zjazdu do zatoki autobusowej;
-budowę zatoki postojowej w pasie drogowym dla samochodów osobowych na 12 miejsc postojowych (Park&Ride) o pow. 179 m2;
-budowę parkingu dla rowerów Bike&Ride o pow. 29,15 m2;
-montaż wiaty dla rowerów szt. 1;
-budowę fragmentu drogi rowerowej wzdłuż zatoki autobusowej o pow. 125 m2;
-budowę chodników o pow. 400 m2;
-montaż ogrodzeń dł. 80 mb;
-montaż bariery wygrodzeniowej U-12a dł. 11 mb;
-montaż stojaków na rowery szt. 8 (podwójne);
-montaż koszy na śmieci szt. 2;
-skarpy, humusowanie o pow. 2 659,0 m2;
c) roboty elektryczne:
-budowę oświetlenia ulicznego
-ułożenie kabla YAKY 3x16 mm2: 197,6 m;
-ułożenie kabla YAKY 3x25 mm2; 96,72 m;
-ułożenia kabla 3x6 mm2 (z ZKP do szafki zasilającej): 4,16 m;
-montaż słupów oświetleniowych szt. 10
-zasilenie kasowników – ułożenie kabla YAKY 3x2,5 mm2: 84,24 m;
-ustawienie szafki zasilającej szt. 1;
-wykonanie przecisku pod torami dł. 29 mb;
-zabezpieczenie kanalizacji telekomunikacyjnej (likwidacja kolizji) rura dwudzielną fi 160 dł. 189,0 mb, rura fi 120 długości 49 mb
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45314310-7 - Układanie kabli
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1074645,13 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1295072,38 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1074645,13 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Szczecińskie Centrum Brukarskie Sp. z o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP:8513158822
7.3.3) Ulica: Tulipanowa 47
7.3.4) Miejscowość: Dobra
7.3.5) Kod pocztowy: 72-003
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1074645,13 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 230 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin wykonania zamówienia: 230 dni od dnia zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego w tym:a) 180 dni na wykonanie robót budowlanych od dnia zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego,
b) 50 dni od terminu wykonania robót budowlanych na uzyskanie pozwolenia na użytkowanie
| 2021-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |