Stworzenie zielonego parawanu edukacyjnego w Krapkowicach
GMINA KRAPKOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00161902
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00161902/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2021-08-27 08:47
- Lokalizacja
- Krapkowice, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-defd6cf6-fff6-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 1990012987
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00161902 z dnia 2021-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Stworzenie zielonego parawanu edukacyjnego w Krapkowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KRAPKOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413099
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 17
1.5.2.) Miejscowość: Krapkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 47-303
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.7.) Numer telefonu: 77 44 66 800
1.5.8.) Numer faksu: 77 44 66 888
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: f.bielec@krapkowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.krapkowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.krapkowice.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Stworzenie zielonego parawanu edukacyjnego w Krapkowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-defd6cf6-fff6-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00161902
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000826/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.7 Stworzenie zielonego parawanu edukacyjnego w Krapkowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata2014-2020, Oś priorytetowa 5-Ochrona środowiska, dziedzictwa kulturowego i naturalnego, Działanie 5.1 - Ochrona różnorodności biologicznej2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00153065/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.12.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie nasadzeń zieleni izolacyjnej na działce nr 1308 obręb 160520_4.0011 Krapkowice-miasto. Zakres robót przewiduje przygotowanie terenu wraz z niezbędnymi pracami umożliwiającymi wykonanie pasa zieleni izolacyjnej według koncepcji nasadzeń oraz szczegółowej specyfikacji technicznej, która stanowi załącznik nr 8 do SWZ, wraz z mapą poglądową stanowiąca złącznik nr 10 do SWZ oraz zakup i montaż tablic informacyjnych (9szt.) wg specyfikacji, która stanowi załącznik nr 11 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48773000-7 - Pakiety oprogramowania użytkowego do drukowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli, cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, w terminie składania ofert wyznaczonym przez Zamawiającego, to jest do godz. 10.00 dnia 26 sierpnia 2021r. wpłynęły dwie oferty jedna z ceną powyżej kwoty jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia, natomiast druga oferta podlegająca odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp. Zamawiający na realizację przedmiotowego zadania zamierzał przeznaczyć kwotę w wysokości: 252.474,94 zł. Taką kwotę Zamawiający zamieścił na stronie: https://miniportal.uzp.gov.pl oraz na stronie prowadzonego postępowania: www.bip.krapkowice.pl. w dniu 26 sierpnia 2021r.Zamawiający nie może zwiększyć środków na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 264276,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 337068,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |