Remont pomieszczeń laboratoryjnych 603, 604 i 605 w budynku B MIR-PIB przy ul. Kołłątaja 1 w Gdyni – branża sanitarna
MORSKI INSTYTUT RYBACKI - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00161766
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00161766/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-26 21:16
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6b6e907b-069e-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5860102441
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00161766 z dnia 2021-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń laboratoryjnych 603, 604 i 605 w budynku B MIR-PIB przy ul. Kołłątaja 1 w Gdyni – branża sanitarna
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MORSKI INSTYTUT RYBACKI - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY
1.3.) Oddział zamawiającego: Sekcja Przetargów i Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000144733
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Hugo Kołłątaja 1
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-332
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ebrzozowska@mir.gdynia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przetargi.mir.gdynia.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Państwowy Instytut Badawczy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pomieszczeń laboratoryjnych 603, 604 i 605 w budynku B MIR-PIB przy ul. Kołłątaja 1 w Gdyni – branża sanitarna2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6b6e907b-069e-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00161766
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
1. Zamówienie jest udzielane w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zamówienia podstawowego udzielono w dniu 06.05.2020 r. w ramach rozstrzygnięcia przetargu nr PN/33/FZP/FGB/2020 r.
2. Zamówienie zostanie udzielone dotychczasowemu wykonawcy robót elektrycznych tj. firmie INVEST KLIMA Krzysztof Diakowski Sp.K. z siedzibą w Gdyni przy ul. Janka Wiśniewskiego 20,
3. Zamówienie polega na powtórzeniu podobnych robót elektrycznych,
4. Zamówienie takie było przewidziane w zamówieniu podstawowym, w przetargu nieograniczonym PN/33/FZP/FGB/2020 r. i jest zgodne z jego przedmiotem (roboty remontowe wewnątrz budynku),
5. Wartość robót dodatkowych w wysokości do 650 000 zł netto uwzględniono przy szacowaniu wartości zamówienia w przetargu PN/33/FZP/FGB/2020 r. i do tej pory nie udzielano jeszcze zamówień podobnych do tego zamówienia.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: PN/33/FZP/FGB/2020
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WR/21/FZP/FGB/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 525000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont pomieszczeń laboratoryjnych 603, 604 i 605 w budynku B MIR-PIB przy ul. Kołłątaja 1 w Gdyni – branża sanitarna w ramach udzielania zamówień podobnych przewidzianych w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nr PN/33/FZP/FGB/2020
2. Przedmiot umowy obejmuje realizacje następujących prac:
a) roboty rozbiórkowe,
b) roboty elektryczne, wykonanie połączenia wentylacji z systemami ppoż budynku
c) odtworzenie wentylacji mechanicznej w pomieszczeniach 603, 604, 605, 606
d) przygotowanie instalacji pod rozbudowę wentylacji mechanicznej dla 607
e) wykonanie klimatyzacji pomieszczenia 605
f) wymiana grzejników co
g) wykonanie przeróbek instalacji wody i kanalizacji do aranżacji pomieszczeń
h) usunięcie wystających, zbędnych instalacji sanitarnych
i) wykonanie instalacji ciepła technologicznego do centrali wentylacyjnej – dach
j) wykonanie instalacji technicznych (gazy techniczne: Hel, Azot, Powietrze) + modernizacja istniejących instalacji pom 603-604
k) wykonanie dokumentacji powykonawczej, w tym części elektrycznej i ciepła technologicznego w formie projektu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 645750 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 645750 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 645750 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INVEST KLIMA Krzysztof Diakowski Sp. K.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9581547815
7.3.3) Ulica: Janka Wiśniewskiego 20
7.3.4) Miejscowość: Gdynia
7.3.5) Kod pocztowy: 81-969
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
a) roboty rozbiórkowe,
b) odtworzenie wentylacji mechanicznej w pomieszczeniach 603, 604, 605,606,
c) przygotowanie instalacji pod rozbudowę wentylacji mechanicznej dla 607,
d) wykonanie klimatyzacji pomieszczenia 605
KLIMATRIK S. C. (KLIMATRIK PAWEŁ KIERZNIKIEWICZ, NIP: 5832907026 , REGON: 220965891, KLIMATRIK S.C. ROMAN KRZYSZTOF NIP: 9580999082 , REGON: 220973548, Marek Pykałów KLIMATRIK S.C. NIP: 9580427032 , REGON: 191796284) z siedzibą w Rumii przy ul. Kopernika 7
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 645750 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 112 dni
| 2021-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |