"Dostępność Plus. Poprawa dostępności POZ w SP ZOZ w Brzesku" - Modernizacja pomieszczeń przychodni na parterze oraz I piętrze w bloku "C".
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BRZESKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00161996
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00161996/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-27 09:35
- Lokalizacja
- Brzesko, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a8e93cc3-f036-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8691663456
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00161996 z dnia 2021-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Dostępność Plus. Poprawa dostępności POZ w SP ZOZ w Brzesku" - Modernizacja pomieszczeń przychodni na parterze oraz I piętrze w bloku "C".
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BRZESKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304355
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 68
1.5.2.) Miejscowość: Brzesko
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-800
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: 14 66 21 000
1.5.8.) Numer faksu: 14 66 21 145
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@spzoz-brzesko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.spzoz-brzesko.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://spzoz-brzesko.pl/przetargi-2021-2/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Dostępność Plus. Poprawa dostępności POZ w SP ZOZ w Brzesku" - Modernizacja pomieszczeń przychodni na parterze oraz I piętrze w bloku "C".2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a8e93cc3-f036-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00161996
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003385/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Realizacja projektu "Dostępność Plus. Poprawa dostępności POZ w SP ZOZ w Brzesku"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt grantowy pn. Dostępność Plus dla zdrowia (nr POWR.05.02.00-00-0044/18) – Działanie 5.2 Działania projakościowe i rozwiązania organizacyjne w systemie ochrony zdrowia ułatwiające dostęp do niedrogich, trwałych oraz wysokiej jakości usług zdrowotnych, Oś priorytetowa V Wsparcie dla obszaru zdrowia, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00130335/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP-271-33/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1029262,43 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych w ramach zadania: „Dostępność Plus. Poprawa dostępności POZ w SP ZOZ w Brzesku” – Modernizacja pomieszczeń przychodni na parterze oraz I piętrze w bloku „C”. Przedmiot zamówienia obejmuje poprawę dostępności w obszarze architektonicznym i cyfrowym pomieszczeń przychodni POZ na parterze oraz I piętrze w bloku „C”, w Brzesku, przy ul. Kościuszki 68.
Przedmiot zamówienia obejmuje roboty budowlane w szczególności: wymianę stolarki drzwiowej, wymianę armatury wod-kan, wymianę pokrycia podłóg, montaż poręczy, montaż rolet, oraz wykończenie ścian materiałami odpornymi na uszkodzenia, przebudowę stanowisk rejestracji, montaż systemu przyzywowego, wymianę instalacji wysokoprądowych oraz niskoprądowych, dostosowanie oświetlenia, malowanie i pozostałe prace wykończeniowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45432210-9 - Wykładanie ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 29.07.2021.r Zamawiający ogłosił postępowanie prowadzone w trybie podstawowym bez negocjacji zgodnie z art.275 pkt.1 ustawy Pzp.na realizacja robót budowlanych w ramach zadania „Dostępność Plus. Poprawa dostępności POZ w SP ZOZ w Brzesku” Modernizacja pomieszczeń przychodni na parterze oraz I piętrze w bloku „C”.w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Brzesku,ul.Kościuszki 68,32-800 Brzesko (ogłoszenie w BZP nr:2021/BZP 00130335/01).Termin składania ofert został wyznaczony na dzień 13.08.2021.r do godz.10:00.Z uwagi na dużą ilość pytań ,Zamawiający dokonał zmiany terminu składania ofert na dzień 23.08.2021.r do godz.10:00,a następnie na dzień 26.08.2021.r do godz.10:00.Do czasu upływu terminu do składanie ofert w niniejszym postępowaniu,tj. do dnia 26.08.2021r, do godz.10:00,nie wpłynęła żadna oferta.Wobec powyższego Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie na podstawie art.255 pkt.1 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |