Dostosowanie budynku Sądu Rejonowego w Lublińcu do aktualnych wymagań bezpieczeństwa pożarowego, polegająca na dostosowaniu instalacji przeciwpożarowych do aktualnych wymagań – ETAP II

Sąd Okręgowy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00162087
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00162087/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-27 10:04
Lokalizacja
Częstochowa, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9d5d7f93-e47c-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5732348314
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne przeciwpożaroweRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN DZIEDZICKIKonopiska, PL · lot 0
794 580 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00162087 z dnia 2021-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie budynku Sądu Rejonowego w Lublińcu do aktualnych wymagań bezpieczeństwa pożarowego, polegająca na dostosowaniu instalacji przeciwpożarowych do aktualnych wymagań – ETAP II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Okręgowy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000571576

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dąbrowskiego

1.5.2.) Miejscowość: Częstochowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-200

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.7.) Numer telefonu: 343684430

1.5.8.) Numer faksu: 343684440

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dyrektor@czestochowa.so.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czestochowa.so.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.ms.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Sąd

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Wymiar sprawiedliwości

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostosowanie budynku Sądu Rejonowego w Lublińcu do aktualnych wymagań bezpieczeństwa pożarowego, polegająca na dostosowaniu instalacji przeciwpożarowych do aktualnych wymagań – ETAP II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9d5d7f93-e47c-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00162087

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00017187/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Roboty budowlane związane z dostosowaniem do przepisów ppoż, budynku Sądu Rejonowego w Lublińcu przy ul. Sądowej 3 - ETAP II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00115563/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR-260-03.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu są roboty budowlane, dotyczące wykonania przebudowy mającej na celu dostosowanie budynku Sądu Rejonowego w Lublińcu do aktualnych wymagań bezpieczeństwa pożarowego, polegającej na dostosowaniu instalacji przeciwpożarowych do aktualnych wymagań – ETAP II.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposobu jego realizacji określają:
a) dokumentacja projektowa, będąca załącznikiem nr 1 do SWZ.
Na dokumentację projektową składają się nw. elementy:
a. Projekt budowlany
b. Projekt wykonawczy
c. Przedmiary
d. STWOiR
e. Wykaz i opis zakresu robót budowanych zrealizowanych w Etapie I, w roku 2020, ze
wskazaniem pozycji przedmiarowych z dokumentacji;
UWAGA!!!
􀀀 Dokumentacja nie uwzględnia podziału robót budowlanych na ETAPY.
􀀀 Przedmiary znajdujące się w treści załącznika nr 1. (dokumentacja) pełnią jedynie funkcje pomocnicze i nie posiadają charakteru dokumentacji projektowej.
b) Załącznik nr 1.1. zawierający zakres robót nie ujętych w dokumentacji a objętych ramami przedmiotu zamówienia.
c) ust. 5 Rozdziału III. SWZ;
d) wzór umowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 794580,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 794580,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 794580,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.U.H. "DZIEDZICKI" Marcin Dziedzicki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5732319910

7.3.3) Ulica: Stawowa 8

7.3.4) Miejscowość: Konopiska

7.3.5) Kod pocztowy: 42-274

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 794580,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane