Remont włazów kanalizacji deszczowej w technologii samopoziomującej na terenie Rzeszowa
Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00162373
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00162373/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-27 12:02
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-36b44a4f-bf86-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 8133734188
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00162373 z dnia 2021-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont włazów kanalizacji deszczowej w technologii samopoziomującej na terenie Rzeszowa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650614
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-064
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@erzeszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.erzeszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.erzeszow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont włazów kanalizacji deszczowej w technologii samopoziomującej na terenie Rzeszowa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-36b44a4f-bf86-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00162373
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00068206/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-I.271.28.85.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie i regulacji włazów kanalizacji deszczowej na wybranych drogach krajowych, wojewódzkich, powiatowych i gminnych miasta Rzeszowa w technologii włazów samopoziomujących w ilości 19 sztuk.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) mechaniczne wyjęcie włazu lub wykucie nawierzchni po okręgu, skucie podbudowy wokół włazu,
2) demontaż włazu (w przypadku wykucia),
3) sprawdzenie stanu technicznego włazu, w przypadku stwierdzenia pęknięcia kołnierza, uszkodzenia pokrywy lub ogólnego złego stanu – wymiana na nowy o następujących parametrach technicznych:
a. właz wytwarzany z odlewu z żeliwa sferoidalnego klasy minimum EN-GJS 400-15 wg. PN-EN 1563 lub równoważne,
b. klasa obciążenia D 400 wg PN-EN 124 lub równoważne,
c. pokrywa:
i. pełna, na zawiasie lub przegubie kulowym,
ii. pokrywa otwiera się o kąt minimum 110,
iii. blokuje się w ramie pod kątem 90 stopni,
iv. uszczelka amortyzująca wykonana z polichloroprenu, poliuretanu lub elastometru,
v. Pokrywa wykonana z żeliwa sferoidalnego klasy minimum EN-GJS 400-15 wg. PN-EN 1563 lub równoważne,
vi. Właz „samopoziomujący”,
vii. Właz w klasie D400 – ruch bardzo intensywny,
d. rama:
i. odwrócona o średnicy zewnętrznej min. 800 mm, okrągła,
ii. prześwit otworu min. 600 mm,
iii. wysokość ramy min. 140 mm,
4) bardzo dokładne oczyszczenie powierzchni, ponowny montaż włazu wraz z wykonaniem regulacji wysokościowej na betonowych pierścieniach regulacyjnych,
5) odtworzeniu podbudowy i nawierzchni wokół wymienionego włazu w podanej konstrukcji:
a. podbudowa zasadnicza z betonu asfaltowego gr. 8 cm,
b. warstwa ścieralna z betonu asfaltowego gr. 5 cm,
6) wywóz i zagospodarowanie odpadów rozbiórkowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa :
1 specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych,
2. przedmiar robót,
3. projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami.
stanowiące załączniki do specyfikacji dostępne w oddzielnych plikach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 68941,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 81257,49 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 68941,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kanwa Sp z o.o. Sp. K.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 351231006
7.3.3) Ulica: ul. Balicka 100,
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-950
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 68941,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 140 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin wykonania przedmiotu umowy: 20 tygodni od dnia podpisania umowy.| 2021-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |