REMONT DACHU BUDYNKU KOSZAROWEGO NR 5 W ŚWIĘTOSZOWIE
Rejonowy Zarząd Infrastruktury we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00162148
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00162148/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-27 10:35
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8775c97b-f697-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8960006170
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00162148 z dnia 2021-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REMONT DACHU BUDYNKU KOSZAROWEGO NR 5 W ŚWIĘTOSZOWIE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Rejonowy Zarząd Infrastruktury we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 930103906
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Obornicka 126
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-984
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rziwroclaw.przetargi@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: rziwroclaw.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
rziwroclaw.wp.mil.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
REMONT DACHU BUDYNKU KOSZAROWEGO NR 5 W ŚWIĘTOSZOWIE2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8775c97b-f697-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00162148
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00013720/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.22 21852 Świętoszów 10 BKPanc K-7785 Remont budynku koszarowego nr 5
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00141179
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 26/V/WEN/21/R
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 278935,11 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót objętych w Specyfikacji Technicznej
Branża budowlana
1. roboty rozbiórkowe pokrycia dachu z dachówki cementowej, elementów więźby dachowej i łacenia, części obróbek blacharskich, rynien, płotków śniegowych, czapek kominów wentylacyjnych oraz odcinków kominów ponad połacią dachową.
2. wymiana lub wzmocnienie elementów konstrukcji dachu (w tym lukarn): krokwie, kleszcze, murłaty, podwaliny, słupy i inne, wyrównanie płaszczyzny połaci dachu na której ułożona zostanie dachówka,
3. impregnacja ogniochronna nowych i istniejących drewnianych elementów konstrukcji dachu.
4. ponowne wymurowanie kominów wentylacyjnych oraz wykonanie czapek betonowych.
5. ułożenie na krokwiach membrany paroprzepuszczalnej.
6. przybicie kontrłat i łat o wymiarach 38x50 mm.
7. wykonanie obróbek blacharskich kominów i lukarn oraz miejscowo pasów nadrynnowych.
8. pokrycie dachu dachówką cementową wraz z gąsiorami – elementy uprzednio zdemontowane z uzupełnieniem nowymi w miejscu uszkodzonych.
9. montaż zdemontowanych płotków śniegowych.
10. pokrycie daszków lukarn papą termozgrzewalną wierzchniego krycia gr 5,2 mm – 1 warstwa.
11. ponowny montaż rynien
Branża elektryczna
Demontaż instalacji odgromowej na połaci dachowej wykonanej z drutu ocynkowanego średnicy 8 mm i ponowny montaż po zakończeniu robót dekarskich. Wymiana elementów instalacji odgromowej na kominach budynku (drutu, wsporników). Wykonanie pomiarów ciągłości połączeń
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione ponieważ nie złożono żadnej oferty| 2021-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |