„Budowa drogi gminnej na odcinku od drogi lokalnej DL07 przy autostradzie A1 do działki nr ewid. 723/1 obręb Kościelec Lotnisko zlokalizowanej w miejscowości Kościelec gmina Rędziny , kat. L.”

Gmina Rędziny

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00162462
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00162462/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-27 12:36
Lokalizacja
Rędziny, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3bb69059-d985-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
9492195728
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Wykonawcy

1 przyznane

OLS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWALubliniec, PL · lot 0
975 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00162462 z dnia 2021-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa drogi gminnej na odcinku od drogi lokalnej DL07 przy autostradzie A1 do działki nr ewid. 723/1 obręb Kościelec Lotnisko zlokalizowanej w miejscowości Kościelec gmina Rędziny , kat. L.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rędziny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398161

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wolności 87

1.5.2.) Miejscowość: Rędziny

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-242

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.7.) Numer telefonu: 343279085

1.5.8.) Numer faksu: 343279085

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@redziny.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.redziny.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.redziny.pl/bip

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa drogi gminnej na odcinku od drogi lokalnej DL07 przy autostradzie A1 do działki nr ewid. 723/1 obręb Kościelec Lotnisko zlokalizowanej w miejscowości Kościelec gmina Rędziny , kat. L.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3bb69059-d985-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00162462

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00065414/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa drogi gminnej od drogi serwisowej autostrady A1 do działki 204,723

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00099636/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.02.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi gminnej długości 469,18 mb na odcinku od drogi lokalnej
DL07 przy autostradzie A1 do działki nr ewid. 723/1 obręb Kościelec Lotnisko zlokalizowanej w
miejscowości Kościelec gmina Rędziny , kat. L.
4.1.1. Podstawowe parametry projektowanej drogi :
• klasa drogi : L 1/2;
• kategoria ruchu : KR 3
• szer. pasów ruchu : 2 x 3,00 m
• szer. poboczy : 2 x 1,50 m;
• szer. chodnika : 2,00 m
• szer. rowu : 2,00 m

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 975000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1049000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 975000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OLS sp.z o.o., sp. K

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5751886343

7.3.3) Ulica: ul. Chopina 2

7.3.4) Miejscowość: Lubliniec

7.3.5) Kod pocztowy: 42-700

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 975000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2021-08-16 do 2021-12-10
2021-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane