Adaptacja zabytkowego budynku starej plebanii w Baranowie na cele kulturalne i turystyczne
Gmina Baranów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00162394
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00162394/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-27 12:11
- Lokalizacja
- Baranów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e394f1a9-de24-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7162726989
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00162394 z dnia 2021-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja zabytkowego budynku starej plebanii w Baranowie na cele kulturalne i turystyczne
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Baranów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019891
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek
1.5.2.) Miejscowość: Baranów
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-105
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 81 883 40 27
1.5.8.) Numer faksu: 81 883 40 41
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gminabaranow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.gminabaranow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.gminabaranow.pl/ogloszenia-i-przetargi/przetargi/przetargi-z-2021-roku1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Adaptacja zabytkowego budynku starej plebanii w Baranowie na cele kulturalne i turystyczne2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e394f1a9-de24-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00162394
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00009206/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Adaptacja zabytkowego budynku starej plebanii w Baranowie na cele kulturalne i turystyczne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00105891/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SG.271.5.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2233403,96 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Adaptacja zabytkowego budynku starej plebanii w Baranowie na cele kulturalne i turystyczne”, polegająca na przebudowie i remoncie zabytkowego budynku plebanii z adaptacją poddasza na cele użytkowe wraz z elementami zagospodarowania terenu na części działek o numerach ewidencyjnych 2682 i 2938 w Baranowie.
Zakres robót obejmuje, między innymi:
1) przebudowa i remont zabytkowego budynku plebanii o powierzchni zabudowy 251,00 m2 i kubaturze 1 506,00 m3, w tym:
a) wzmocnienie fundamentów budynku oraz wykonanie izolacji pionowej obustronnej, powłokowej, krystaliczno-polimerowej oraz izolacji poziomej pod poziomem posadzki metodą iniekcji krystalicznej; rozbiórka fundamentów pod klatką schodową, gankiem i werandą oraz wykonanie nowych fundamentów;
b) rozbiórka istniejącej klatki schodowej i wykonanie nowych schodów;
c) wzmocnienie, remont i odgrzybienie ścian zewnętrznych, skotwienie odchylonych ścian szczytowych oraz wzmocnienie spękanych nadproży ceglanych;
d) wymiana stropów nad parterem, z zachowaniem istniejących belek stropowych, zaimpregnowanie belek środkami owado i grzybobójczymi, ułożenie nowych podłóg i sufitów;
e) naprawa tynków wewnętrznych i zewnętrznych, malowanie;
f) wymiana więźby dachowej i pokrycia dachowego, z wykonaniem lukarn oraz okien połaciowych;
g) adaptacja poddasza na cele użytkowe;
h) wykonanie pochylni dla osób niepełnosprawnych;
i) wymiana stolarki okiennej i drzwiowej (drewniana);
j) wykonanie nowych posadzek z płytek ceramicznych imitujących drewno, płytek gresowych, paneli warstwowych i wykładziny PCV;
k) wyburzenie 4 pieców kaflowych oraz konserwacja jednego pieca z dekoracyjnym zwieńczeniem; odtworzenie pieca chlebowego;
l) odtworzenie werandy oraz ganka wejściowego;
m) wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej, centralnego ogrzewania z zastosowaniem 2 pomp ciepła, w tym ogrzewania podłogowego na parterze budynku, wentylacji mechanicznej, klimatyzacji oraz sygnalizacji przeciwpożarowej, wykonanie przyłącza wodociągowego i kanalizacji sanitarnej, instalacja oświetlenia, instalacja monitoringu wizyjnego oraz systemu sygnalizacji włamania i napadu.
2) wykonanie instalacji fotowoltaicznej o mocy 9,6 kW, wykonanie ogrodzenia instalacji;
3) demontaż istniejącego ogrodzenia budynku i wykonanie nowego z przęseł stalowych;
4) wymiana muru ogrodzeniowego kościoła na odcinku ok. 12 m;
5) utwardzenie terenu kostką granitową (dojazd i dojście do budynku) oraz kruszywem granitowym (opaska wokół budynku);
6) dostawa i montaż wyposażenia niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania budynku;
7) przeprowadzenie wszelkich niezbędnych prób i badań;
8) zagospodarowanie i zasilenie terenu budowy;
9) obsługę geodezyjną zadania, w tym wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej w 3 egz. dla Zamawiającego;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami
32300000-6 - Odbiorniki telewizyjne i radiowe oraz aparatura nagrywająca dźwięk lub obraz lub aparatura powielająca
39100000-3 - Meble
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45212350-4 - Budynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45262690-4 - Remont starych budynków
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone oferty znacznie przekraczały kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny potencjalnie najkorzystniejsze ofertySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3465894,62 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4428000,00 PLN
| 2021-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |