Remont budynku Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Dobroszycach w zakresie wymiany pokrycia dachu oraz przemurowania kominów – postepowanie ponowione
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Dobroszycach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00162301
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00162301/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-27 11:38
- Lokalizacja
- Dobroszyce, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-516bf28d-e616-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9111680385
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00162301 z dnia 2021-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Dobroszycach w zakresie wymiany pokrycia dachu oraz przemurowania kominów – postepowanie ponowione
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Dobroszycach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 930676915
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 22
1.5.2.) Miejscowość: Dobroszyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-410
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: spzoz_dobroszyce@pro.onet.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spzoz-dobroszyce.bip.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://spzoz-dobroszyce.bip.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont budynku Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Dobroszycach w zakresie wymiany pokrycia dachu oraz przemurowania kominów – postepowanie ponowione2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-516bf28d-e616-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00162301
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00117426/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SPZOZ.271.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn: „Remont budynku Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Dobroszycach w zakresie wymiany pokrycia dachu oraz przemurowania kominów”.
2. Przedmiot zamówienia opisany jest za pomocą dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, wg wykazu:
1.1 Projekt budowlany „Remont budynku usługowego opieki zdrowotnej w zakresie wymiany pokrycia dachu oraz przemurowania kominów dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Dobroszycach 56-410 Dobroszyce, ul. Wojska Polskiego 22” stanowiący załącznik nr 8 do SIW. Na podstawie tego opracowania uzyskano pozwolenie na budowę: decyzja Starosty Oleśnickiego z dnia 07.07.2020r. nr I-445/2020
1.2 Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót „Remont dachu budynku w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Dobroszycach ul. Wojska Polskiego 22, 56-410 Dobroszyce” stanowiący załącznik nr 9 do SIWZ
1.3 Przedmiar robót „Remont budynku usługowego opieki zdrowotnej w zakresie wymiany pokrycia dachu oraz przemurowania kominów dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Dobroszycach 56-410 Dobroszyce, ul. Wojska Polskiego 22” stanowiący załącznik nr 10 do SIWZ
2. Projektowany zakres robót budowlanych:
Wymiana istniejącego pokrycia dachowego z blachodachówki na dachówkę karpiówkę układaną w koronkę, kolor naturalny ceglany;
Ponowna ocena stanu technicznego konstrukcji dachu po odkryciu całkowitym konstrukcji. Do wyceny należy założyć wymianę 10% konstrukcji więźby dachowej, wraz z impregnacją ppoż. i antykorozyjną – nie ujęte w przedmiarze robót;
Wykonanie impregnacji konstrukcji przed działaniem ognia i korozji biologocznej;
Wykonanie kantrłat i łacenia (4x6cm) wg rozstawu zalecanego przez producenta dachówki, z położeniem membramy wiatroszczelnej na krokwie pod kontrłaty;
Przemurowanie istniejących kominów od poziomu stropu poddasza nieużytkowego z wykonaniem zwieńczeń i czap wg zachowanych historycznych, ze szczególną dokładnością wykonać ofasadowanie kominów;
Wymiana obróbek blacharskich, rynien, okuć, ław kominiarskich, płotków śniegowych, kominków wentylacyjnych;
Wymiana instalacji odgromowej wraz z iglicami;
Wymiana dwóch wyłazów dachowych;
3. Inwestor posiada prawo do dysponowania terenem na cele budowlane. Roboty wykonywane będą w czynnym obiekcie podstawowej opieki zdrowotnej.
4. Wykonawca jest zobowiązany w imieniu Zamawiającego dokonać wszelkich niezbędnych zgłoszeń i powiadomień wynikających z uzgodnień, decyzji i zezwoleń, a w przypadku niedopełnienia tego obowiązku ponosi pełną odpowiedzialność z tego tytułu. Zamawiający na wniosek Wykonawcy udzieli mu stosownego upoważnienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45262690-4 - Remont starych budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45262522-6 - Roboty murarskie
45312310-3 - Ochrona odgromowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 355470,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 355470,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 355470,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Michał Grygiel – Firma Ogólnobudowlana, Ujazdowo 8, 64-140 Włoszakowice
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6971962727
7.3.4) Miejscowość: Włoszakowice
7.3.5) Kod pocztowy: 64-140
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 355470,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2021-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |